Sorum var Ovulasyon

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melikee tarafından oluşturulan Ovulasyon başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 544 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ovulasyon
Konbuyu başlatan Melikee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Melikee

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Ovulasyon testi yaparak ilişki yapmıştık bugün de test çok silik ama benim göğüslerimde ağrı şişlik diğer günlerde böyle olmamisti ama önceki günlerde test yaptığımda 3 4 gün iki çizgide kırmızıydı bugün siliklesti acaba yumurtlama günüm bitti mi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Ovulasyon testi yaparak ilişki yapmıştık bugün de test çok silik ama benim göğüslerimde ağrı şişlik diğer günlerde böyle olmamisti ama önceki günlerde test yaptığımda 3 4 gün iki çizgide kırmızıydı bugün siliklesti acaba yumurtlama günüm bitti mi
Bitiyordur evet kuzum

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Yunurtan çatladı canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yunurtan çatladı canım
Yani gebelik oluştuysa döllenme evresine girecek oluşmadıysa yumurtayı atacak çizgilerin kırmızı okduğu günleri değerlendirseydin

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Yunurtan çatladı canım

Yani gebelik oluştuysa döllenme evresine girecek oluşmadıysa yumurtayı atacak çizgilerin kırmızı okduğu günleri değerlendirseydin
Kırmızı olduğu günleri değerlendirdim inşallah hayırlısıyla olur

Kırmızı olduğu günleri değerlendirdim inşallah hayırlısıyla olur
Çatlama olup olmadığını nasıl anlarım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar