Oynamıyoo 🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mahnur tarafından oluşturulan Oynamıyoo 🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,601 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Oynamıyoo 🥺
Konbuyu başlatan Mahnur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Mahnur

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 23+5 günlüğüm hergün oynuyordu ne güzel hissediyordum kızımı bugün hiç oynamadı herşeyi denedim oynasın diye oynamıyor sizce normal mi

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 23+5 günlüğüm hergün oynuyordu ne güzel hissediyordum kızımı bugün hiç oynamadı herşeyi denedim oynasın diye oynamıyor sizce normal mi
Canım o zamanlar çok dergesiz oluyor bugün iki gün oynuyor sonra iki üç gün oynamıyor gibi oluyor ama sen hissetmiyorsun doktor da bana öyle dedi bi kaç hafta sonra her hareketini hissedersin şimdi sürekli oynadığı her hareketi anlamazsın diye

Mahnur

Kayıtlı Üye
rank
Canım o zamanlar çok dergesiz oluyor bugün iki gün oynuyor sonra iki üç gün oynamıyor gibi oluyor ama sen hissetmiyorsun doktor da bana öyle dedi bi kaç hafta sonra her hareketini hissedersin şimdi sürekli oynadığı her hareketi anlamazsın diye
Ya inşallah öyledir ilk hamileliğim bide çok korkuyorum

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Benimde ilk canım o yüzden zaten öyle oluyormuş😀
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yan yat ayaklarını havaya dik biraz hissedersin yani ben o zamanlar çok az hissediyorum öyle olduğunda ve çok yorulduğumda oluyordu iki gün falan hissedemiyordum

Mahnur

Kayıtlı Üye
rank
Fazla ayakta durup yorulduysan olabilir canım benimde öyle oluyo bazen
Çokta yorulmadım ama inşallah geçer oynamaya başlar hemn

Benimde ilk canım o yüzden zaten öyle oluyormuş😀

Yan yat ayaklarını havaya dik biraz hissedersin yani ben o zamanlar çok az hissediyorum öyle olduğunda ve çok yorulduğumda oluyordu iki gün falan hissedemiyordum
Herhalde 2 gün hissetmezsem ölürüm ben yan yatmayı da denedim ayaklarımı havada tutayım belki hissederim

Irem6161.

Kayıtlı Üye
rank
Benimde kız 19 hafta hala bi hassetme yok pek nadir biselr oluyo gaz dolaşır gibi onun oldugunu anliyorum ama cok az 2 gebeligim ilkim erkekti 6 aylikti bayagi harktli olmustu

Evet bide ilkler pek hisedilmiyo benim 2 gebeliğim 19+2 deyiz nasıl gissediyorum anlatamam hiç durmuyo maşallah
3li tarama felan oldu mu acaba sizde ne zaman gideceğimi dr demedi bana kafama gore gitcem sorunda cikmadi sorun olsada derlerdi herlde

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar