oysa Bende Anne olmak istiyorum­čśö

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Leyla G├╝l taraf─▒ndan olu┼čturulan oysa Bende Anne olmak istiyorum­čśö ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 830 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 42 yorum ve 2 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Gebelik
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ oysa Bende Anne olmak istiyorum­čśö
Konbuyu ba┼člatan Leyla G├╝l
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan Elif T├╝rkmen

Leyla G├╝l

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
22 Aral─▒k 2023
Bende de ├Âyle olmu┼čtu test verdim negatif ├ž─▒km─▒┼čt─▒ aradan 10 g├╝n ge├žti tekrar gittim pozitif ├ž─▒kt─▒ ┼čuan 30 haftal─▒k hamileyim yeni oldu─ču i├žin belki pozitif ├ž─▒kmam─▒┼čt─▒r
kiz ben 6 gun ge├žikmemde kan testi verdim negetif cikdi bugun 9 gunum ge├žikmemin hala gelmedi adetim

Kayra ve AyraÔÇÖn─▒n Annesi

­čöą Kayra Ate┼č ­čöą ­čĺź Ayra Nur ­čĺź
Y├Ânetici
Mod
Ay─▒n Annesi
rank
Kat─▒l─▒m
15 Ekim 2021
kiz ben 6 gun ge├žikmemde kan testi verdim negetif cikdi bugun 9 gunum ge├žikmemin hala gelmedi adetim
Tekrar test yapt─▒r . Ge├ž d├Âllenme vs oldu ise belkide ondan g├Âz├╝kmemi┼čtir testte . Yine negatif ├ž─▒karsa kad─▒n do─čuma g├Âz├╝k bir ihmal etme

Elif T├╝rkmen

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
19 ┼×ubat 2022
kizlar benim durumum yine ayni bugun 1 hafta 2 gun oldu Halla midem bulaniyor bisey yesemde yemesemde , ┼ču an irmik helvasi yedim resmen azacik kustum afedersiniz ­čą║ Test yaptim negetif cikdi Acaba erken mi diye ├žikmadi En son adetim 23 ┼čubat 6 martda Yumurtalik donemimdi yap test oyle gosteriyordu ama biz 3-6 Martan belli ilisgiye girdik ve birakdik hic dusunmedik kafamizi yormadik ama bu mide bulantilarimin yuzunden hep dusunuyorum bilmiyorum berki de beynimin bir oyunu dur Berkide U┼čutmu┼čumdur­čśö ­čśź zaten ┼čifayi kapmi┼čim bugun hapsuruyorum ve grip oldum­čś«ÔÇŹ­čĺĘ
Adet g├╝n├╝m ge├žmi┼č olabilir evet 7 g├╝nden ya da 9 g├╝nden fazla ge├žerse yine test yap ben bazen bekliyordum 7 g├╝n 9 g├╝n bazen adet gecikmesi de olabiliyor yani ben de mide bulant─▒s─▒n─▒ ba─č─▒rsaklarda sorun var san─▒yordum ama hamilelikmi┼č

T├╝m sayfalar y├╝klendi.

Son mesajlar