Sorum var Özel bi konu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İpeğin annesi tarafından oluşturulan Özel bi konu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,602 kez görüntülenmiş, 59 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Özel bi konu
Konbuyu başlatan İpeğin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Miniğimin Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Yaaa takdirdin sanmıştım kuzum o zaman çok dikkatli ol sonun benim gibi olur😁
Eşim kondom kullanıyor 😂😂 arada kullanmıyor kafayı yicem artık ilişkiden korkar oldum ya 🤦🏻‍♀️. Dün de ayıptır söylemesi birliktelik oldu ama içe boşalma olmadı 🤦🏻‍♀️ şuan 15 20 gün artık ben kafayı yerim belirti olur mu vs diye hatta pstresten o belirtiyi kendim yaratırım 😂😂

Eşim kondom kullanıyor 😂😂 arada kullanmıyor kafayı yicem artık ilişkiden korkar oldum ya 🤦🏻‍♀️. Dün de ayıptır söylemesi birliktelik oldu ama içe boşalma olmadı 🤦🏻‍♀️ şuan 15 20 gün artık ben kafayı yerim belirti olur mu vs diye hatta pstresten o belirtiyi kendim yaratırım 😂😂
Strese girmek çok kötübenimde başıma gelmişti 😂

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Doğum yapalı 3 ay oldu korunuyoruz ama son ilişkide korunmadan oldu acaba hamile kalınır mı inşallah olmaz ya kızım çok küçük 1 defa dan olur mu
Valla çok dikkat etmek lazım ben bile eşime yanaşırken iki kez düşünüyorum 😂😂😂adam yanıma gelmedikçe ben gitmiyorum bile😂😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar