Sorum var Özel bi konu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İpeğin annesi tarafından oluşturulan Özel bi konu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,603 kez görüntülenmiş, 59 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Özel bi konu
Konbuyu başlatan İpeğin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Miniğimin Annesi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Eşim kondom kullanıyor 😂😂 arada kullanmıyor kafayı yicem artık ilişkiden korkar oldum ya 🤦🏻‍♀️. Dün de ayıptır söylemesi birliktelik oldu ama içe boşalma olmadı 🤦🏻‍♀️ şuan 15 20 gün artık ben kafayı yerim belirti olur mu vs diye hatta pstresten o belirtiyi kendim yaratırım 😂😂
Valla kuzum dikkat et eğer şimdi düşünmüyor isen dikkat et

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Yapıyorlar canım ya ben evlendim ilk ayda hamile kaldım çok laf yaptılar buda olsa laf yaparlar biliyorum
milletin ağzi torba degilki buzeyesin konuşsunlar boşver

gecen gun kaynanamlar evde yokken öglen saat 4 te firina gittim diye sonraki gun kaynanama gelip demişler ki siz evde yoktunuz gelin sokak sokak geziyo nereye gitmiş ti gelinin diye soylemiş kaynanam bilmiyom demiş bana sordu sen nereye gittin diye biyere gitmedimki sadece firina gittim dedim firina gittigim icin laf eden sokak sokak gessem ne yaparlar acaba sadece guldum🤣 milletin ağzi torba degilki buzeyim dedim guldum sadece vallahi 🤣🤣🤣

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Takmadılar gamzem 😂😂 enfeksiyon var dediler fitil vs verdiler ama yok geçmiyor günde 5 litre su içiyprum hala aynı 😂😂
Haha korkudan ben eşimden kaçıyorum aysenurcum ona kalsa bir tane daha istiyo manyakmidir nedir :)) daha üç aylık çocuğum üstüne bidaha beni 20 lik çıtır zannediyo herhalde😂😂😂😂bende takdirmayi düşünüyorum bakalım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah canım ❤️
Amin kuzum cümlemize inşallah 🤲🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Haha korkudan ben eşimden kaçıyorum aysenurcum ona kalsa bir tane daha istiyo manyakmidir nedir :)) daha üç aylık çocuğum üstüne bidaha beni 20 lik çıtır zannediyo herhalde😂😂😂😂bende takdirmayi düşünüyorum bakalım
Allah'tan benim eşim hemen istemiyor 🤦🏻‍♀️ ama kaçamıyoryım işte 😂😂

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Amin kuzum cümlemize inşallah 🤲🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah'tan benim eşim hemen istemiyor 🤦🏻‍♀️ ama kaçamıyoryım işte 😂😂
ikimizinde yaşı olunca istiyoda yok öyle yama bı buyusun oğlum bakalım ondan sonra mevlam nasip ederse olur çok biliyolar zaten baş kaynanalar😂😂😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar