Sorum var Özel birsey sorucam

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emir'inAnnesi tarafından oluşturulan Özel birsey sorucam başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,982 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Özel birsey sorucam
Konbuyu başlatan Emir'inAnnesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Emir'inAnnesi

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kusuruma bakmayın çok özür biraz ayıp olucak ama dilerim ama hepimiz bu yollardan geçiyoruz sormak istedim eşiniz prezervatif kullanılarak ilişkiye girdiğinizde hiç dedi mi hissetmiyorum yani bu neden oluyor ilişkiye girdik ama diyor ben birsey anlamadım yani hissedebilmesi için ne yapmak lazım
Aynen bizdede aynı durum var bende birşey hissetmiyorum üstelik canımı acıtıyor takmasını istemiyordum takmayıncada olan oldu hamile kaldım 🤦‍♀️

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar kusuruma bakmayın çok özür biraz ayıp olucak ama dilerim ama hepimiz bu yollardan geçiyoruz sormak istedim eşiniz prezervatif kullanılarak ilişkiye girdiğinizde hiç dedi mi hissetmiyorum yani bu neden oluyor ilişkiye girdik ama diyor ben birsey anlamadım yani hissedebilmesi için ne yapmak lazım
İlk jez duydum cnım bizde kullanıyoruz ama aldığınız prezarvatifin modeline bakıp alın istersen

Emir'inAnnesi

Kayıtlı Üye
rank
Aynen bizdede aynı durum var bende birşey hissetmiyorum üstelik canımı acıtıyor takmasını istemiyordum takmayıncada olan oldu hamile kaldım 🤦‍♀️
Evet ya kuzum çok acı verdi sanki ilk ilişki de yaşadığım acı gibi eşimde söyleniyor valla istemiyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende aynı sorun var ilk oğlumda 6 aya kadar zor kullandı bıraktı şimdi yine kullanıyor ve yine söyleniyor eşim😒
Evet ya bilmiyorum napicam

Bende aynı sorun var ilk oğlumda 6 aya kadar zor kullandı bıraktı şimdi yine kullanıyor ve yine söyleniyor eşim😒
Rabbim olmayana versin inşallah ama ben doğumdan sonra nekadar önlem alsamda hep kazayla oldu bi şekilde😁
Oldu mu oluyor evet malesef

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Evet ya kuzum çok acı verdi sanki ilk ilişki de yaşadığım acı gibi eşimde söyleniyor valla istemiyor

Oldu mu oluyor evet malesef
Evet malesef bu doğumdan sonrada spirali denicem inşallah o daha iyidir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar