Özel de ayrıntılı ultrason fiyatı

• Konbuyu başlatan TuğbaHazal
  • Toplam 8 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde TuğbaHazal tarafından oluşturulan Özel de ayrıntılı ultrason fiyatı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,130 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Özel de ayrıntılı ultrason fiyatı
Konbuyu başlatan TuğbaHazal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ezgi096
T

TuğbaHazal

Guest
Arkadaşlar ayrıntılı ultrasonu özel de yaptırmamı söyledi gittiğim doktor İstanbul da özel hastane fiyat bilgisi olan varmı

Ipek2021

Kayıtlı Üye
rank
Burda 350 500 arası değişiyor. Hastaneleri arayıp bilgi alabilirsin. Muayene olmadan da ultrasona girebiliyrsun

Sinem

Kayıtlı Üye
rank
Ben erzincan da yaşıyorum. 37. Gebelik haftamın içerisindeyim. 300 tl vermistim detaylı ultrason icin . Toplasanız 6,7 dakikalık bir kontroldü. Ama iste özel hastaneler bir nevi ticarethane oldugu icin ne yazık ki cok alıyorlar .

Kbr.gkds

Kayıtlı Üye
rank
Ben Kahramanmaraşta yasıyorum ozel hastanede 80 lira verdim ayrıntılı ultrason için her yerde farklı oluyor demekki

Ezgi096

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar ayrıntılı ultrasonu özel de yaptırmamı söyledi gittiğim doktor İstanbul da özel hastane fiyat bilgisi olan varmı
Merhabalar öncelikle yorumlarda verilen fiyatlara bakıyorum gayet iyi ya ben Bahçeşehir de özele gittim geçen hafta 700 TL ama yarım saat 40 dakika rahat bakıldı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar