Özel hastane doğum fiyatları

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sabriye tarafından oluşturulan Özel hastane doğum fiyatları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,322 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Özel hastane doğum fiyatları
Konbuyu başlatan Sabriye
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank

Busratuna

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Ankara'da özel hastane isim ve fiyatlarını bilen varmı varsa yardımcı olurmusunuz lütfen
Ben sigorta yaptırdım hamile kalmadan 15 gün önce çok şükür tuttu zamanında. 4300 verdik 10 muayene hakkı var doğum falan içinde Live hospital gidiyorum. Normal hastanenin paket fiyatı 11.500 müş

Sybm

Guest
rank
Şanlıurfa da ablam sezeryan oldu 1200₺ normal 800₺ 7 ay önce özel
Bende urdalıyım oradı çok ucuz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Offff 10 bin saraya götürüpmü doğurtuyorlar zaten herşeyi ben yapıyorum 😂😂
Sezeryan dogum yapanlara 10 bin kuzum

Offff 10 bin saraya götürüpmü doğurtuyorlar zaten herşeyi ben yapıyorum 😂😂
Sezeryan dogum yapanlara 10 bin kuzum

Sybm

Guest
rank
İzmirde özel karataş Hastanesi'nde 6000binle 18000bin arası değişiyor diye duydum şok oldum😂😂ben Akhisar'a gelin geldim burda bı tane özel hastane var normalde sezeryanda 4250tl anlamıyorum doğumlar aynı fiyatlar neden uç nokta sanki altından yapılmış hastane😂😂
Bana hiç 12 dedi bende devlet hastanesinde oldum sezeryan o parayada oturma grubu aldım ohhhh😂😂😂

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Hangi hastane acaba
Bende merak ettim arkadaştan ses yok suan

Bana hiç 12 dedi bende devlet hastanesinde oldum sezeryan o parayada oturma grubu aldım ohhhh😂😂😂
Cnm devlette nasıldi doğum sıkıntı oldu mu insan devlete guvenemiyor bir de benim ilk gebelik devlet daha ekonomik olur da işte devlet sıkıntılı değil mi

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende merak ettim arkadaştan ses yok suan
Demetevler lokman hekim orda konul hocaya randevu al doğumu etlikte yaptırıyorlar ama aklında bulunsun doktorlar hastanenin ya o yüzden uygun ama etlik Sincan pahalı eğer demetevlere gidersen bir görüş detaylı bilgi vereceklerdir sana doğumun etlikte olacak ama

Tüm sayfalar yüklendi.