Özel hastane doğum fiyatları

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sabriye tarafından oluşturulan Özel hastane doğum fiyatları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,325 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Özel hastane doğum fiyatları
Konbuyu başlatan Sabriye
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Demetevler lokman hekim orda konul hocaya randevu al doğumu etlikte yaptırıyorlar ama aklında bulunsun doktorlar hastanenin ya o yüzden uygun ama etlik Sincan pahalı eğer demetevlere gidersen bir görüş detaylı bilgi vereceklerdir sana doğumun etlikte olacak ama
Cnm bu bahsettiği yer Urfa'da mi ben Urfa için sordum

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Aman yaraBbim 10 binn😱 sezerysnp olacak anneler siz en iyisi gelin Mardin'de yapın doğumu özelde hemde 😊bnm doktor 4.500 demişti düz 4 bin ypti odam falanda özel tek kisilik
Bende öyle 4000 anlaştık normal doğum 3700 verdim 3 ay önce tek kişilik falan böyle çok gizle odası vardı şimdi gel gör ki 4000 oldu sana 8000 TL

Tuğba06

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Ankara'da özel hastane isim ve fiyatlarını bilen varmı varsa yardımcı olurmusunuz lütfen
Ekim ayında sincan lokman hekim hastanesiyle anlaştık. Doğum paketi aldık 6.500tl. İster sezeryan ister normal doğum olsun ücret sabit. Muayenelerde, tahlillerde ücret ödemiyorum. Pakete dahil olan başka bölümdeki bazı dr lara ve diyetisyene muayene hakkımda var. Daha öncede burada doğum yaptim. Çok da memnun kalmıştım. Ebeler,hemşireler,doktorlar,hasta bakıcılar o kadar güler yüzlü ki...

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Ekim ayında sincan lokman hekim hastanesiyle anlaştık. Doğum paketi aldık 6.500tl. İster sezeryan ister normal doğum olsun ücret sabit. Muayenelerde, tahlillerde ücret ödemiyorum. Pakete dahil olan başka bölümdeki bazı dr lara ve diyetisyene muayene hakkımda var. Daha öncede burada doğum yaptim. Çok da memnun kalmıştım. Ebeler,hemşireler,doktorlar,hasta bakıcılar o kadar güler yüzlü ki...
Bende ilk hamile kslınca hastaneleri araştırıyodum doğum paketi diye bişey yok burdakilerde malesef sade doğumu ve bebeğin ilk kontrollerini falan karşılıyor o para

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Ozel hastaneler uçmuş gitmiş benim 5 yıl önce 1.250 ye doğum yaptığım hastanede şuan arkadaşım gitti doğuma aldılar doğum normal olursa 8.000 sezeryanla olursa 9.000 demisler suni sancı vermisler geceden beri aadece 2 cm acilmasi var suyuda gelmiş bekliyorlar sezeryana alirlarsa 1.000 tl daha vericek şimdi 🤷

Asli06

Kayıtlı Üye
rank
Ankara da iki dogumumu da devlette yaptim çok memnundum sadece ilkinde çok sıcaktı su bile vermemislerdi çok bunalmistim. Ikinci Atatürk hastanesinde oldu 1 saat basımdan ayrılmadılar ve doğdu.Tabi bu kişiye ve doktora göre değişir canım.
Bende merak ettim arkadaştan ses yok suan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm devlette nasıldi doğum sıkıntı oldu mu insan devlete guvenemiyor bir de benim ilk gebelik devlet daha ekonomik olur da işte devlet sıkıntılı değil mi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar