Sorum var Özel hastane ??

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anne olacağım tarafından oluşturulan Özel hastane ?? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,764 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Özel hastane ??
Konbuyu başlatan Anne olacağım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Ömür'ün annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar özel de Doğum yapaninuz oldu mu canlarım nasıl iyi ilgilendiler mi teşekkür ederim şimdiden💞😘
Canım ben iki defa devlette doğum yaptım biri normal biri sezeryanla ve ikisinde de rezil oldum hele sezeryan sonrası WC vs tek başına kalk git o kadar zordu ki çünkü refakatçi vs almadılar çok zordu benim için şimdi özel ile anlaştım Ankara Memorial hastanesi bakıp gorcem ki kuzenim özelde yaptı annesi eşi yanında kaldı hemşireler etrafında fir döndü çok memnun kaldı durumun varsa hiç düşünme çünkü inan o ilk günler sütünü vs herşeyi etkiliyor

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
İstanbul esenler Medipol canım evet hatta öncesinde daha uygundu her yıl fiyat artıyor
Çok iyimiş birde okadar ilgililer bursada en dandik devlet hastanesi gibi sıra beklediğin hastane 4 5 bin 🤭 bende başka hastane buldum 5bine şimdi zam gelmiş baya ama 1 temmuzdan sonrakilere zam doktorum falan çok iyi inşallah doğumdada iyi olur 🥰

Kübraeymenenes

Kayıtlı Üye
rank
Canim muayene ücreti nedir kadın doğuma acaba sezaryani kaça yapıyor
Sezeryan +1000 lira fark galiba ama emin değilim canım onu tam bilemiyorum op.doktorlarn muayenesi 190 TL
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok iyimiş birde okadar ilgililer bursada en dandik devlet hastanesi gibi sıra beklediğin hastane 4 5 bin 🤭 bende başka hastane buldum 5bine şimdi zam gelmiş baya ama 1 temmuzdan sonrakilere zam doktorum falan çok iyi inşallah doğumdada iyi olur 🥰
Burda daha uygun fiyatlı hastaneler de var canım cevremde sizin orası baya uçmuş ya

Tüm sayfalar yüklendi.