Özel hastaneye giden varmı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nesliesen tarafından oluşturulan Özel hastaneye giden varmı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,723 kez görüntülenmiş, 91 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Özel hastaneye giden varmı
Konbuyu başlatan Nesliesen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Acemi anne

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Bursada doğum ücretlerini araştırıyorum muayeneler falanda dahil değil devlet hastaneleride çok yoğun

Elmas🌼timur

Kayıtlı Üye
rank
Bursada doğum ücretlerini araştırıyorum muayeneler falanda dahil değil devlet hastaneleride çok yoğun
Ben Ankara'da bikac özele gittim özelde çok fiyatlar deisiyor birde SSK varsa daha uygun oluyor benim arastirdiklarim ssk dahilindeki fiyat minimum 150 maksimum 300lira tek muayane ücreti bu. Doğum paketide şuan 10binde aşa yok ankarada

Acemi anne

Kayıtlı Üye
rank

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bende sigortalı olmama ragmen 8 bin

Cnm bende sigortalı olmama ragmen 8 bin
Sigortalı olmana ragmen baya pahaliymis canm annelik sigortası var demslerdi hastanede muanede tahlilelrde değilde böyle doğumda yatista devreye giriyor demişlerdi hemşire
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben gebzedeyim

Ben gebzedeyim hastanesine göre değişiyor ama muayene ücretleri 150 ile 350 arasında değişiyor hastanesine göre 600 TL bile oluyor
Evet canm hastaneye göre degisiyor bende Arnavutköy yaşıyorum Sultançiftliği özel Bahat hastanesi bnm hastanem

Maşallah ne kdar pahalı ben önceden konuştum sigortam yok hani hazirliyim diye herşey içinde yatış falan 3 milyar dedi bir tek tahlil falan yaparsak ekstra oda çok tutmuyor zaten dedi
😳 İstanbul da 3 bin TL ye doğum yaptıran bir hastahane mi varmış ben şoklardayımnormal doğuma 8 10 bin arası fiyat aldım ben hep

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar