Özel hastaneye giden varmı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nesliesen tarafından oluşturulan Özel hastaneye giden varmı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,826 kez görüntülenmiş, 91 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Özel hastaneye giden varmı
Konbuyu başlatan Nesliesen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Acemi anne

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
😳 İstanbul da 3 bin TL ye doğum yaptıran bir hastahane mi varmış ben şoklardayımnormal doğuma 8 10 bin arası fiyat aldım ben hep
Ben cnam ben baştan beri aynı hastaneye gidiyorum doktorumdan da çok memnunum o yüzden hiç değiştirmedim geçen muanede konuştum hazırlıklı oliyim ne kdar diye sezeryanim 3 milyar dedi tahlil yapicam onlarda çok tutmuyor zaten her zmanki yapılan tahliller

Ben cnam ben baştan beri aynı hastaneye gidiyorum doktorumdan da çok memnunum o yüzden hiç değiştirmedim geçen muanede konuştum hazırlıklı oliyim ne kdar diye sezeryanim 3 milyar dedi tahlil yapicam onlarda çok tutmuyor zaten her zmanki yapılan tahliller
Bende doktorumdan çok memnunum ama Bak aklım kaydı şimdi aradaki fiyat farkı az değil.
Doktor adı ne
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Daha önce sezeryanin var mı ilk doğum mu seninki

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar