Özel hastaneye giden varmı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nesliesen tarafından oluşturulan Özel hastaneye giden varmı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,733 kez görüntülenmiş, 91 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Özel hastaneye giden varmı
Konbuyu başlatan Nesliesen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Acemi anne

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Ben evde doğmuşum ebe geç kalmış doğuma yetişememis ne güzel vallahi masrafsız kendi halime gelmişim😃
Eskiden herkes öyle doğuruyomuş ultrasonmuş testlermiş hiç bir şey yokmuş 😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Devlette bıkmıs artık dogum yaptımaktan Suriyelilerin ilgi alaka kalmamıs 😄😄
Zaten 15 gün sonrasına zor randevu bulunuyor bide kan sırası bekle her ay çekilmezdi ya Allah mecbur olanlara yarfım etsin

Allah'a emanet işte ama baksana şimdi zırt pırt bişey çıkıyor her ay muaynesi bilmem ne. Bide cins bir doktora denk gelmesi de var. En Temizi eski usul çocuğun suyu azaldı derdi yok down sendromu derdi yok gebelik testi bile yokmuş kız sancıların başlayınca çagiriyormuşsun 2 komşu çekip çikariyorlarmış . Yıkayıp sarmalayip eline veriyorlarmış
biz boşa mı kendimizi yoruyoruz nedir şimdi böyle düşününce bilemedim🤣 😃

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Allah'a emanet işte ama baksana şimdi zırt pırt bişey çıkıyor her ay muaynesi bilmem ne. Bide cins bir doktora denk gelmesi de var. En Temizi eski usul çocuğun suyu azaldı derdi yok down sendromu derdi yok gebelik testi bile yokmuş kız sancıların başlayınca çagiriyormuşsun 2 komşu çekip çikariyorlarmış . Yıkayıp sarmalayip eline veriyorlarmış
Lry şimdi taramalsrıdır şeker yüklemesi dir aman eskiden cinsiyet bile bilmiyorlardı

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Bencede bu tetkikler den dolayı hep bir endişe ultrasonda zararlı olabilir doktorlar bunu söylemiyor ama 🙄

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Eskinin cocuklari daha dayanıklı bide bizimkiler durmadan hastalanıyor eskiler bide doguma kadar calısır kolayca dogurur mus biz 12 13 saat sancı cekıyokda oyle geliyorlar 🤣

Lry şimdi taramalsrıdır şeker yüklemesi dir aman eskiden cinsiyet bile bilmiyorlardı
Evet ben sordum işte kendimi kızmı erkekmi olduğunu kimden nasıl öğrendiniz dedim
Sen doğunca gördük diyorlar 😃
İstanbul doğumluyum Heee bide ücra bı kasabada da doğmamışım yani ,😃

Bencede bu tetkikler den dolayı hep bir endişe ultrasonda zararlı olabilir doktorlar bunu söylemiyor ama 🙄
Evet öyleymiş özellikle kalp atışı dinletmek sakincaliymis ama işte bizimde içimiz rahat etmiyor mi insan duymak istiyor

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Evet ben sordum işte kendimi kızmı erkekmi olduğunu kimden nasıl öğrendiniz dedim
Sen doğunca gördük diyorlar 😃
İstanbul doğumluyum Heee bide ücra bı kasabada da doğmamışım yani ,😃

Evet öyleymiş özellikle kalp atışı dinletmek sakincaliymis ama işte bizimde içimiz rahat etmiyor mi insan duymak istiyor
Brnide acilde ebe dogurttmuş annem az kalmış beni evde dogurıçuyormışn

Tüm sayfalar yüklendi.