Sorum var Özel soru

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miniğimin Annesi tarafından oluşturulan Özel soru başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,657 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Özel soru
Konbuyu başlatan Miniğimin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Psikolojik olarak öyle oluyor ben kendimi beğenmemiştim mesele doğumdan sonra bebiş 6 aylıkken tüm kiloları vermiştim ama yinede aynaya bakmak istemiyordum. Lohusalık 40 gün sürsede psikolojik etkileri daha uzun sürüyor.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bence kullanmasan iyi olur birkaç ay geçsin derim ben.
Aynen öyle canım psikoloji gidiyor valla 🙄🤦

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Tek teselli çocuklar büyüyünce taş gibi anneye sahip olacaklar ama öyle düşün 😍😂 hatta
-aaa bunlar senin çocukların mııı 🤔🤭 diye soracaklar o zaman özgüven tavan olacak yani 😀😃😁😅
Bende yaslanicam o zaman 🙄iki küçük çocuğa bakmak öyle zor ki kendimi unuttum canım aynaya bakınca aaa bu ben miyim diyorum bu ne hal bu perişan kadın da kim diyorum 😅😅hey gidi gençlik gitti o günler geri gelmez daha o özgürlük artık kendi hayatımı deil onların hayatını ya yasicam🤷😇

Bende yaslanicam o zaman 🙄iki küçük çocuğa bakmak öyle zor ki kendimi unuttum canım aynaya bakınca aaa bu ben miyim diyorum bu ne hal bu perişan kadın da kim diyorum 😅😅hey gidi gençlik gitti o günler geri gelmez daha o özgürlük artık kendi hayatımı deil onların hayatını ya yasicam🤷😇
5 yaşına kadar öyle evet ama sonrasında zaten kendi kişisel ihtiyaçlarını yanlız gorebilecekleri duruma geliyor önüne yemeğini koysan yer tuvaleti gelse kendi yapar. Ben bireysel yetiştiriyorum herseyine koşmuyorum kendi ihtiyaçlarını kendi halletmesi için teşvik ediyorum. Alışsın

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
5 yaşına kadar öyle evet ama sonrasında zaten kendi kişisel ihtiyaçlarını yanlız gorebilecekleri duruma geliyor önüne yemeğini koysan yer tuvaleti gelse kendi yapar. Ben bireysel yetiştiriyorum herseyine koşmuyorum kendi ihtiyaçlarını kendi halletmesi için teşvik ediyorum. Alışsın
Şimdilik yorucu oluyo ama dediğin gibi sonra kolaylaşacak inşallah sonrada bu zamanlarını ozlicez 🥰zaman nasıl da hızlı geciyo dicez iyi olsunlar da napalim csnlari saolsun😘

Şimdilik yorucu oluyo ama dediğin gibi sonra kolaylaşacak inşallah sonrada bu zamanlarını ozlicez 🥰zaman nasıl da hızlı geciyo dicez iyi olsunlar da napalim csnlari saolsun😘
Biz 👶🏻 uyuduğu da eski fotoğraflara bakıp huzunleniyoruz kız daha 1 yaşında halbuki 😅😅😅özlenir tabi özlenmez mi.😍

Tüm sayfalar yüklendi.