Sorum var Özel soru

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miniğimin Annesi tarafından oluşturulan Özel soru başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,659 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Özel soru
Konbuyu başlatan Miniğimin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

bir melek annesi 🧚

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kırklıyken eşine yaklaşmak günah mı ben günah diye biliyorum ama bugün bir yerden kanama gelmediği sürece ilişki olabilir diye duydum sizce doğru mu
Benim bildiğim kadarıyla dinen kan grlmezsee birlikte olabilir yani o kırklı denmek istenen kırk gün kan gelir meselesi hüküm öyle ya kan gelir kırk gün kırk birinci gün de gelirse özure girer yani kan gelmesse sıkıntı yok

Kızlar kırklıyken eşine yaklaşmak günah mı ben günah diye biliyorum ama bugün bir yerden kanama gelmediği sürece ilişki olabilir diye duydum sizce doğru mu
İster normal ister Sezeryan olsun 40 gün ara tatil gerekiyor bence hem kadınlar olarak bizde biraz dinlenelim bir daha nerde böyle fırsat bulacağız diye düşünüyorum ben 😅😅 dini açıdan da ben 40 günün dolmasını bekledim hem Vücut kendini toparlasin hemde bir sorun yaşamak istemedim.

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
İster normal ister Sezeryan olsun 40 gün ara tatil gerekiyor bence hem kadınlar olarak bizde biraz dinlenelim bir daha nerde böyle fırsat bulacağız diye düşünüyorum ben 😅😅 dini açıdan da ben 40 günün dolmasını bekledim hem Vücut kendini toparlasin hemde bir sorun yaşamak istemedim.
🤣🤣🤣aynen firsat bu firsat

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Canım bunu kimse sorsan kime danışsan aynı cevabı verir , bu büyük günah ve haramdır, hem doktor hastaneden çıkarken verdiği raporda da bunu belirtiyor zaten 40 gün ilişki yasak! . Kimse ters cevap veremez canım @Azranurun annesi zaten doğruyu söylemek kabahat olmuş 🤦🏻‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.