Sorum var Özel

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mervesunca tarafından oluşturulan Özel başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,748 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Özel
Konbuyu başlatan Mervesunca
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Songlll

Hafureren

Kayıtlı Üye
rank
Kendini zorlamayacak pozisyonda canım kendini nasıl rahat hissediyorsan mesela bebeği yani karnını sıkıştırmayacak pozisyonları tercih edebilirsin😊Örneğin köpek pozisyonu riskli o kasıklarında ağrı oluşturabilir bi de çok ağrın olursa bi ağrı kesici içersin enfeksiyon oluşmaması için ilişkiye girdiğin zaman dikkat et eşinden enfeksiyon geçebileceği için içine boşalmasın ve çok fazla öyle durma vücudunu yıka olur mu tatlım ben bu zamana kadar hep öyle yaptım 37.haftaya kadar geldim haftaya da doğumum var Allah'ın izniyle dikkat edersen hiçbişeycik olmaz😊
Teşekkür ederim canım benim inşallah sag salim hayırlısıyla bebişini kucağına alırsın😊

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ya 34 haftalık ilişkiye girince sancı dan bel ağrısından uyuyamıyorum normal mi
Kızlar ya 34 haftalık ilişkiye girince sancı dan bel ağrısından uyuyamıyorum normal mi
Canım artık hemen bebek hemde karnın büyüdüğü için bedenini strese sokma. Esinle konuş ara verin erken doğum riski olabilir. 36 haftada ilişkiye girme kesinlikle biraz tatile girin dinleniz sende eşinde. Sonra acısını cikararsiniz doğumdan sonra. Şimdi riske atma kendin de bebegide

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Doktor diyor ki 30 haftalık tan sonra ilişkiye girmeyin doğuma sebep olur diyorrr
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım artık hemen bebek hemde karnın büyüdüğü için bedenini strese sokma. Esinle konuş ara verin erken doğum riski olabilir. 36 haftada ilişkiye girme kesinlikle biraz tatile girin dinleniz sende eşinde. Sonra acısını cikararsiniz doğumdan sonra. Şimdi riske atma kendin de bebegide
🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪😀Biz nasıl dayanıyoruz bunlar dayanamıyor 😀😀

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar