Özelden devlete geçiş yapan varmı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esragk tarafından oluşturulan Özelden devlete geçiş yapan varmı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,038 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Özelden devlete geçiş yapan varmı
Konbuyu başlatan Esragk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze akdeniz

Esragk

Kayıtlı Üye
rank
Muane için özele gidiorum bu zamlardan snra doğuma da baya zam geldi bende doğumu devlette yapmayı dusunyorum devlet hastaneleri sadece doğum için gidince kabul ediyolarmi

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
Muane için özele gidiorum bu zamlardan snra doğuma da baya zam geldi bende doğumu devlette yapmayı dusunyorum devlet hastaneleri sadece doğum için gidince kabul ediyolarmi
Cnm bnde tam tersi devlete gidyrdum özele geçtim iki aydır bebeğim ters oldgu için sezeryan ilursa özelde ypmak için sen sezeryan mi normal mi dogurcksn hayirlisyla

Gül çetin

Kayıtlı Üye
rank
Bende kontrol için özele gttim de iki ayın kaldı fiyatiyla anlaşırsak orda yaparım yoksa devltte bende mecbur geçiş yapcam

Tomris geliyo

Kayıtlı Üye
rank
Eder canım niye etmesin gebeliği boyunca hastaneye gitmeyen var mesela onlar ne yapacak ortada kalırlar o zaman 😅 zaten covid testi zımbırtısı çıkarmışlar duyduğuma göre covid olmayana bile covidsin diyorlarmış yani öyle olduğunu söyleyen arkadaşlar var devlete sevk ediyolarmis ama işte devletin bı sıkıntısı var son ana kadar bekletiyo suni sancı vermiyo özeller gibi 😑 sırf bu yüzden istemiyorum ben devleti inşallah para olurda özelde doğurdum hayırlısı ile 🤲🙏

Gül çetin

Kayıtlı Üye
rank
Eder canım niye etmesin gebeliği boyunca hastaneye gitmeyen var mesela onlar ne yapacak ortada kalırlar o zaman 😅 zaten covid testi zımbırtısı çıkarmışlar duyduğuma göre covid olmayana bile covidsin diyorlarmış yani öyle olduğunu söyleyen arkadaşlar var devlete sevk ediyolarmis ama işte devletin bı sıkıntısı var son ana kadar bekletiyo suni sancı vermiyo özeller gibi 😑 sırf bu yüzden istemiyorum ben devleti inşallah para olurda özelde doğurdum hayırlısı ile 🤲🙏
Sezeryan olanlar için gün veriyorlar zaten 38 çok bekletmezler

Tomris geliyo

Kayıtlı Üye
rank
Sezeryan olanlar için gün veriyorlar zaten 38 çok bekletmezler
Aynen benimkiler normaldi biri özel diğeri devlet devlette olanda öğlen girdim gece 11e kadar kendi halime bıraktılar 11den sonra suni sancı verdiler ,özelde olanda hemen verdiler bide sonuna kadar açmışlar yanlışlıkla öğlen girdim ikindin doğurdum 😂😂 firlama bebek dediler hatta kızıma gecesine evdeydim güzel olmuştu kontrole gidip bebek kucağımda eve gelmiştim oğluma daha çabuk kavusmustum çünkü derdim oglumdu evde diye bunda bide kızım eklendi ikisi evde beni bekliyo olacak inşallah çar çabuk sağlıkla sihhatle doğurur gelirim bebeğimle evime çocuklarıma 🤲🙏

Tüm sayfalar yüklendi.