Sorum var Özür dilerim önceden

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde leylaaa tarafından oluşturulan Özür dilerim önceden başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,300 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Özür dilerim önceden
Konbuyu başlatan leylaaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadawlar . iliwki sonrasi cok az kahve rengde bi akinti oluyo ama cok az . Ara vermelimiyim yoxsa normalmi. Bawina gelen varmi ?
Ben ilkimde yani kizimda iliwki sonrasi kanam oluyodu az miktarda hic takmiyodum wukurki kizimi sag salim kucagima aldim. Ama 2 ci hamileliyimde 10 haftasinda kalbi vurmadi kurtaj yaptirmaq zorunda kaldim Allah hic kimseye gostermesin. Wimdiki gebeliyimden cox korkuyorum cok hassasim.
Bu hamilelik riskine göre değişir canım doktor yasaklamadigi sürece sorun olmaz 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kesinlikleee😁😁😁😁

Ayyyy 2 cocuktata asla yapmadık allah yardimcin olsun kuzum ne diyim🤷‍♀️
Pardon canım eşin nasıl bekledi onca zaman 🙈🙊şaşırdım ya

Son düzenleme:

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Bu hamilelik riskine göre değişir canım doktor yasaklamadigi sürece sorun olmaz 🥰

Pardon canım eşin nasıl bekledi onca zaman 🙈🙊şaşırdım ya
Bizim icin en önemlisi bebegimizdi çünkü 2 hamileliğinde kanamali bir hamilelik döngüsü geçirdim

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Ben gebelikye cinsel iliskiyi onaylamiyorum bence yapilmamali ✋
ben katilmiyorum bu soylediklerinize benim 3 cocugum var 3 hamileligimdede ilişkiye girdim herhangi bir sorun olmadi ilk aylarda bi sıkıntı olmasin diye tamm dikkat edilir ama 9 ay boyunca ara vermekte bence eşine yapilacak en buyuk cezadir 😊🙂 yani belki bana kizarsiiiz ama benim fikrim budur

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
ben katilmiyorum bu soylediklerinize benim 3 cocugum var 3 hamileligimdede ilişkiye girdim herhangi bir sorun olmadi ilk aylarda bi sıkıntı olmasin diye tamm dikkat edilir ama 9 ay boyunca ara vermekte bence eşine yapilacak en buyuk cezadir 😊🙂 yani belki bana kizarsiiiz ama benim fikrim budur
Doktor sakınca görmüyorsa yapılır bence risk olmadığı sürece

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar