Sorum var Özür dilerim önceden

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde leylaaa tarafından oluşturulan Özür dilerim önceden başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,273 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Özür dilerim önceden
Konbuyu başlatan leylaaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
ben katilmiyorum bu soylediklerinize benim 3 cocugum var 3 hamileligimdede ilişkiye girdim herhangi bir sorun olmadi ilk aylarda bi sıkıntı olmasin diye tamm dikkat edilir ama 9 ay boyunca ara vermekte bence eşine yapilacak en buyuk cezadir 😊🙂 yani belki bana kizarsiiiz ama benim fikrim budur
Fikrine saygı duyuyorum kuzum🥰

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Bizim icin en önemlisi bebegimizdi çünkü 2 hamileliğinde kanamali bir hamilelik döngüsü geçirdim
Riskliymis canım tabikide öncelik bebek ama sıkıntı olmadığı sürece yapılabilir hatta son aylarda doktor sık ilişki bile tavsiye ediyo normal doğum isteyenler için tabi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

ben katilmiyorum bu soylediklerinize benim 3 cocugum var 3 hamileligimdede ilişkiye girdim herhangi bir sorun olmadi ilk aylarda bi sıkıntı olmasin diye tamm dikkat edilir ama 9 ay boyunca ara vermekte bence eşine yapilacak en buyuk cezadir 😊🙂 yani belki bana kizarsiiiz ama benim fikrim budur
Kesinlikle öyle insan bebeği düşünür tabi ama erkeklerin nefsini de biliyoruz onları da biraz düşünmeliyiz 🤔

Son düzenleme:

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Riskliymis canım tabikide öncelik bebek ama sıkıntı olmadığı sürece yapılabilir hatta son aylarda doktor sık ilişki bile tavsiye ediyo normal doğum isteyenler için tabi

Kesinlikle öyle insan bebeği düşünür tabi ama erkeklerin nefsini de biliyoruz onları da biraz düşünmeliyiz 🤔
Doğrudur canim bilemicem🤷‍♀️😁🥰

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Aman erkek gitmesin aman erkeğin nefsi aman ya başkasına giderse, bunun için de giderse gitsin kendi evladını karısını düşünmeyen adam zaten bir bahane bulur eninde sonunda gider.Erkektir yapar diyorsunuz resmen asıl bu misyonu yükleyerek ekmeklerine yağ sürüyorsunuz

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Doktorların bazıları kolay doğum olur diyorlar ama canım 39 haftalık hala devam🥵🤢
Eltim de hep diyor sen kırkıncı haftada misin

Aman erkek gitmesin aman erkeğin nefsi aman ya başkasına giderse, bunun için de giderse gitsin kendi evladını karısını düşünmeyen adam zaten bir bahane bulur eninde sonunda gider.Erkektir yapar diyorsunuz resmen asıl bu misyonu yükleyerek ekmeklerine yağ sürüyorsunuz
Gözünü oyup eline veririm hakkını yemeyeyim bebeğimin eşi aşağıdaydi eşim çok sabretti aylarca

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Eltim de hep diyor sen kırkıncı haftada misin

Gözünü oyup eline veririm hakkını yemeyeyim bebeğimin eşi aşağıdaydi eşim çok sabretti aylarca
Öyle bir lanse ediyorlar ki aman yapmasa adamcağız ölüverecek, tutsun az uçkurunu bir zahmet.Zaten bedavadan baba oluyorlar 9 ay taşıması bizde, emzirmesi bizde, doğumu bizde, bakan biz, yeri geliyor sağlığımızdan oluyoruz kimi kadın canından bile olabiliyor onlarda azıcık keyiflerinden ödün versinler

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Öyle bir lanse ediyorlar ki aman yapmasa adamcağız ölüverecek, tutsun az uçkurunu bir zahmet.Zaten bedavadan baba oluyorlar 9 ay taşıması bizde, emzirmesi bizde, doğumu bizde, bakan biz, yeri geliyor sağlığımızdan oluyoruz kimi kadın canından bile olabiliyor onlarda azıcık keyiflerinden ödün versinler
Aynen valla ağzın bal yesin işten geliyor on dk bakamıyor sen nasıl baş ediyorsun bebekle diyor

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Aynen valla ağzın bal yesin işten geliyor on dk bakamıyor sen nasıl baş ediyorsun bebekle diyor
Benimki de öyle valla senelerce başımın etini yedi çocuk istiyorum diye şimdi işten geliyor 3lüye yatıyor elinde telefon oyun oynuyor ben al demesem kendiliğinden alacağı bile yok, alsa da 2 ağlayınca hemen durmuyor deyip geri getiriyor 😅

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar