Ozurdileyerek soruyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Haticegulasik01 tarafından oluşturulan Ozurdileyerek soruyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,451 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ozurdileyerek soruyorum
Konbuyu başlatan Haticegulasik01
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Haticegulasik01

Mehri

Kayıtlı Üye
rank
Ben evleneli 6 ay oldu ama iki ay birlikte yaşadık eşim yurtdışı gorevindeydi bunun öncesinde sonrasında hep arkasını dönüp yatar sarılınca çok sıcak oldu der yaz kış farketmez bende artık beni sevmediğini düşünürüm sizde böyle sorunlar var mi
Canim yenisiz daha benim esimde oyle idi ay sıcak oldu uykum kaçdi falan simdi òluyor sarilib yatmaq icin simdide ben istemiyom 😂12 il di sarilib yatdigimizi hatirlamiyorum 🤭esim uykuda konusuyor diye koltuģa yollamisim malum hamileyim birden bagiriyor òdum partlyor kafasina deysin sarilmasi sarilibda gece 3 4 beni korkuzunca tek yatarim kizima sarilirim daha iyi🤣 sende kafana takma biraz zaman kecsin sarilmaq icin kendisi yalvaracaq😉

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
Bizdede oyle bi sorun yok wukurler olsun bazen beni qiciq etse kussek bile hep kolarinda uyurum benimde ewim yurtdiwina gidiyor😣sever ya sevmezmi oyle weyleri kafana takma kac aylik hamilesin?
6 yeni girdim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnsan yanlız uyumaya alışık olunca Evliliğin ilk zamanları Biraz rahatsız oluyor tabi bizdede ben öyleyim dağınık yatmayı seviyorum özellikle yazın sarılmasını üstüme kolunu bacağını atmasını istemiyorum.rahat edemiyorum uyuyamıyorum kaç yıldır evliyim hala aynı. Biz Kadınların hayata çok duygusal baktığımız için kendi kendimize yorumlayıp çoğu zaman senaryo yazma huyumuz var ama inan hiç canını sıkacak bir durum değil bu bekar hayattan evliliğe geçiş süresindeki olağan bir durum
Bekliyorum

Canim yenisiz daha benim esimde oyle idi ay sıcak oldu uykum kaçdi falan simdi òluyor sarilib yatmaq icin simdide ben istemiyom 😂12 il di sarilib yatdigimizi hatirlamiyorum 🤭esim uykuda konusuyor diye koltuģa yollamisim malum hamileyim birden bagiriyor òdum partlyor kafasina deysin sarilmasi sarilibda gece 3 4 beni korkuzunca tek yatarim kizima sarilirim daha iyi🤣 sende kafana takma biraz zaman kecsin sarilmaq icin kendisi yalvaracaq😉
Bekliyorum neolcak

Sevgiyle alakası yok bence alışmadığı için öyle uyuyordur biz ilk evlendiğimizde eşim de öyleydi birkaç arkadaşım da söyledi hatta sarılamıyorum filan diye sonra alışıyorlar seninki de alışır inşallah
İnşallah

Tüm sayfalar yüklendi.