Pandemi sürecinde doğumlariniz nasil oldu?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Mariya'm tarafından oluşturulan Pandemi sürecinde doğumlariniz nasil oldu? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,823 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Pandemi sürecinde doğumlariniz nasil oldu?
Konbuyu başlatan Mariya'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fadimana

Mariya'm

Kayıtlı Üye
rank
Pandemi sürecinde dogumunuz(hastane sartlari,dr.ilgisi,prosedurler v.s.) nasil oldu?

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Walla ben şehir hastanesinde doqurdum.. yattıqım odada doqurdum doqumhane die bişey yoktu.. çok hijyenik bir ortamdı oda da bebek ısıtma makinası ultrason cihazı nst cihazı herşey odamdaydı qayet qüzeldi
. İlqi de qayet iyiydi

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Pandemi sürecinde dogumunuz(hastane sartlari,dr.ilgisi,prosedurler v.s.) nasil oldu?
Ben daha dogurmadim son 9 gün kaldı ama hastane de doktor da bok gibi daha bugün kontrolden geldim bana çocuk hakkında en ufak bir bilgi vermedi sordum normal herşeyi dedi nst ye bağladılar orda bebegin kalp atimlari düştü 80 e kadar falan sordum niye böyle oldu diye normal deyip geçiştirdi hiç hoşlanmadım ama başka doktor da yoktu

Mariya'm

Kayıtlı Üye
rank
Walla ben şehir hastanesinde doqurdum.. yattıqım odada doqurdum doqumhane die bişey yoktu.. çok hijyenik bir ortamdı oda da bebek ısıtma makinası ultrason cihazı nst cihazı herşey odamdaydı qayet qüzeldi
. İlqi de qayet iyiydi
Gozunuz aydin 🥰 . Ne güzel, Bursa sehir hastanesinden bahsediyorsunuz di mi ? Dr.nuz kimdi ve takibiniz orada miydi?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok kötü benim doğum yaptığım yer buz gibiydi bide korona testi yapıyorlar testin çıkmadan seni normal odaya almıyorlar ben tam5saat bekledim o buz gibi yerde çok kötüydü
Gozunuz aydin, Gecmis olsun uzuldum adiniza. Hangi hastaneydi,dogum sonrasi mi yapildi testiniz.?

Çok kötü benim doğum yaptığım yer buz gibiydi bide korona testi yapıyorlar testin çıkmadan seni normal odaya almıyorlar ben tam5saat bekledim o buz gibi yerde çok kötüydü
Gozunuz aydin, Gecmis olsun uzuldum adiniza. Hangi hastaneydi,dogum sonrasi mi yapildi testiniz.?
Ben 2020 nin pandemi dönemin de 27 nisanda yapmış dım kırıkkale Üniversitesi de fazla hijyenik değildi ve sokağa çıkma yasağı falan vardı eşimin çalıştığı fabrikası bile kapalı idi
Gozunuz aydin, peki refakatci kabul etmisler miydi yaniniza ?

Ben 2020 nin pandemi dönemin de 27 nisanda yapmış dım kırıkkale Üniversitesi de fazla hijyenik değildi ve sokağa çıkma yasağı falan vardı eşimin çalıştığı fabrikası bile kapalı idi
Ben daha dogurmadim son 9 gün kaldı ama hastane de doktor da bok gibi daha bugün kontrolden geldim bana çocuk hakkında en ufak bir bilgi vermedi sordum normal herşeyi dedi nst ye bağladılar orda bebegin kalp atimlari düştü 80 e kadar falan sordum niye böyle oldu diye normal deyip geçiştirdi hiç hoşlanmadım ama başka doktor da yoktu
Endise verici di mi :/ ama Insallah birdaha ki kontrolunuz de hersey daha iyi olur. Hangi hastaneydi buarada ?

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
Gozunuz aydin 🥰 . Ne güzel, Bursa sehir hastanesinden bahsediyorsunuz di mi ? Dr.nuz kimdi ve takibiniz orada miydi?

Endise verici di mi :/ ama Insallah birdaha ki kontrolunuz de hersey daha iyi olur. Hangi hastaneydi buarada ?
Beylikdüzü hastanesi benimde nts herşey bebek sobası herşey vardı tek sıkıntı korona testi çıkmasını bekliyosun benim odam soğuk tu yoksa oda temizdi çok güzel ilgileniyorlar güzeldi benim testim gene erken çıktı bı tane bayan vardı sabah doğum yaptı aksmaa kadar testi çıkmadı tartisma çıktı refakatçi alıyorlar ama onu odada cikartmiyorlar bu hastaliktan dolayı Allah herksi bı avazda kurtarsın çok zor ama sonra o ağlama sesi duyuyosunya ozmn bütün ağrıların bitiyor ❣️😍😍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar