Pandemi ve hastane çantası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde BİRGÜL gözde tarafından oluşturulan Pandemi ve hastane çantası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,778 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Pandemi ve hastane çantası
Konbuyu başlatan BİRGÜL gözde
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlemnur

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım 2 gün kalıyorum sezaryanda iki tane beşli takım içinde eldiven şapka üst alt var 2 tane patik e bide tulum seti var yetmez mi
Bize yetmedi iki günde 2 hastane çıkışı takımı canım. Benim doğum gece 3te olduğundan o gün sabah çıkarmadılar ertesi sabah dediler 2 gün kalmış olduk başta, yanıma aldıklarım yetmedi. Sonra da kilo kaybı var bebekte diye çıkamadık işte eşime dedim evden getirdi geldi

Özlemnur

Kayıtlı Üye
rank
Neler koyuyorsun canım çantana ben 35 i geçtim daha kapatamadım valizi bi türlü pek bilmiyorumda ne lazım oluyor hastanede falan diye. Nevresim takdırırlar ne zararı varki ama kirlenir bu ihtimali de var temiz çarşaf getiriyorlar kendileri veriyor biz seriyoruz benim gittiğim hastanede öyleydi en son. Bugün doktor çantan artık. Kapalı olsun 36. Haftadan sonra doğum beklenebilir her şeye hazırlıklı ol dedi korkuttu
Bende 35 im ama yeni çocuğun çantasını hazırladım kendime hazirlamadım gec mi kaldım diyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebek için bir iki takım daha koysan iyi bile olur canım sezaryen de 2 gün yatırıyorlar diye biliyorum
Pandemiden dolayı 1 gece yatiriyorlarmis

Bebek için bir iki takım daha koysan iyi bile olur canım sezaryen de 2 gün yatırıyorlar diye biliyorum

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Bende 35 im ama yeni çocuğun çantasını hazırladım kendime hazirlamadım gec mi kaldım diyorum

Kendin içinde hazırla canım bi günde bitmiyor ki çanta işi sürekli eksik çıkıyor aklına geldikce koyuyorsun ben hala kapatıyorum tekrar aklıma geliyor açıyorum

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank

Evet sezaryan artık bi gece kalınıyor muş ebem söyledi

Özlemnur

Kayıtlı Üye
rank
Evet sezaryan artık bi gece kalınıyor muş ebem söyledi
İlk oğlumda 2 gece 3 gündüz kalmıştım pandemiden dolayı 1 gece ye düşürmüşler tabi aksi durum çıkmazsa

Kendin içinde hazırla canım bi günde bitmiyor ki çanta işi sürekli eksik çıkıyor aklına geldikce koyuyorsun ben hala kapatıyorum tekrar aklıma geliyor açıyorum
Aynen bitmiyor ya daha eksiğim var

Aynen bitmiyor ya daha eksiğim var

Tüm sayfalar yüklendi.