Panik atak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Monilu tarafından oluşturulan Panik atak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,298 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Panik atak
Konbuyu başlatan Monilu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Canan yıldıran

Canan yıldıran

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk kizimda yoktu kisin basladi panik atak oldugumu arastirip oyle anladim suan 14 haftalik hamileyim arada kalp agrisi oluyor derin nefesle geciyor bazen uykuda geliyor kalkamiyorum agrusindan sonra derin nefes almaya basliyorum ins gecer rabbim yardımcimiz olsun ben mugladayim
Sana ne gibi yardımcı ola bilirim cnm onu yenmeye çalış bi an.once panik atak iyi deyil
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sana ne gibi yardımcı ola bilirim cnm onu yenmeye çalış bi an.once panik atak iyi deyil
Üzüldüm dua et namaz kıl ben egilemim 36 dayız ağrılar sancılar başladı benm de ağlama geliyo mu peki sana

Mlk6

Kayıtlı Üye
rank
Selam hamisler..ben esimin işi gereği hamileligimin büyük çoğunluğunu yanlız geçiriyorum. Ve bu beni korkutuyor zaman zaman özellikle de panik atagimin tuttuğu zamanlar zorlaniyorum. Benim gibi yanlız zaman geçirmek zorunda olan var mı acaba ?
Ah yanlız değilsin...birbirimize dua edelim Allah zorunu kolaylaştırsın.

Monilu

Kayıtlı Üye
rank
Insalla h geçer canım çok teşekkür ederim ❤
Cnm mrb benim de atagim tutuyo du çok kötü bir duygu ya doum dan sonra geçer ama korkun nie diycen ben doum yaptım geçti 2 hafif var inş gecer

Amin Allah hepimize yardım etsin canım ❤

Rabbim yardımcın olsun canm inşallah
Aynisi bende de var malesef esim gece calisiyor suan benden dolayi gitmiyor ama sonunda gidecek kisin panik atak gecirdim evde yanlizken kapi sesi duyfum cok korktum gece panik geldi ambilans falan ama acil bisey yapamiyor pskatriye sevketyor zor siz gittiniz mi piskatriye gecenler de yine geldi hareket edemiyor insan
Psikiyatr a gitmedim canım hamileyken önceleri gidiyordum ama yenmeye çalışıyorum. Nefes darlığı zaten oluyor hamilelikte iki katına çıkıyor bende 🤢 neyse Allah yardimcimiz olsun inşallah ❤

Aynisi bende de var malesef esim gece calisiyor suan benden dolayi gitmiyor ama sonunda gidecek kisin panik atak gecirdim evde yanlizken kapi sesi duyfum cok korktum gece panik geldi ambilans falan ama acil bisey yapamiyor pskatriye sevketyor zor siz gittiniz mi piskatriye gecenler de yine geldi hareket edemiyor insan
Psikiyatr a gitmedim canım hamileyken önceleri gidiyordum ama yenmeye çalışıyorum. Nefes darlığı zaten oluyor hamilelikte iki katına çıkıyor bende 🤢 neyse Allah yardimcimiz olsun inşallah ❤
Am
Amin canım Allah razı olsun ❤

T

Tuğçecy

Guest
Bende de yoğun bir panik atak vardi. 13 senelik panik atak hastasiyim az cok nasil basedecegimi bildiğimi saniyorum. Kendime uyguladigim metot aklina gelen fikirle savasmamak. Diyorum evet sıkıntılı bir durum ama zamani geldiginde yeterince endiseleneceksin zaten simdiden buna baslama. Bak tek sen değilsin artik, bebeginin o huzura ihtiyaci var diyorum. Sık sık da dua dinliyorum. Yararini görüyorum acikcasi hic atak gelmiyor. Sadece nabız yüksek daima. Ona da vucut alisti zaten.

Canan yıldıran

Kayıtlı Üye
rank
Bende de yoğun bir panik atak vardi. 13 senelik panik atak hastasiyim az cok nasil basedecegimi bildiğimi saniyorum. Kendime uyguladigim metot aklina gelen fikirle savasmamak. Diyorum evet sıkıntılı bir durum ama zamani geldiginde yeterince endiseleneceksin zaten simdiden buna baslama. Bak tek sen değilsin artik, bebeginin o huzura ihtiyaci var diyorum. Sık sık da dua dinliyorum. Yararini görüyorum acikcasi hic atak gelmiyor. Sadece nabız yüksek daima. Ona da vucut alisti zaten.
Ay cnm ya panik atak için ilaç tavsiye etmiyorum ben yene bilir sin ama anı den oluyo zaten biliyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar