Sorum var Panik atak doğum😰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde zehra demir tarafından oluşturulan Panik atak doğum😰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 272 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Panik atak doğum😰
Konbuyu başlatan zehra demir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan leylam19

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar panik atak anksiyet birisiyim doğumda panik atak yaşarım diye çok korkuyorum. Şubat ayında sezeryan olucam korkuyorum kötü olurum diye bu durumu yaşayan varmı?
Məndə səni kimiyəm uşağ tərsi deyə böyük ehtimalla keysəriyə əməliyyatı olacaq ama polnusütü narkoz almağ istəmirəm oyanmaq çox çətin olur uşağada ziyandı deyillər epidurallada qorxuramki hisseliyərəm qorxaram evdə bir qızım var ona baxdıqca kövrəlirəm 🥹

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Kızlar panik atak anksiyet birisiyim doğumda panik atak yaşarım diye çok korkuyorum. Şubat ayında sezeryan olucam korkuyorum kötü olurum diye bu durumu yaşayan varmı?
Canım öncelikle rabbim sağsalim ikinizde kurtarsın inşallah....🥰
Zaten bildiğim kadarıyla sezeryan doğumunda bir enjeteyle seni bayıltıp öyle doğuma başlıyorlar. Yani inş panik yaratacak bir sorun olmaz umarim🙂🙂

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

zehra demir

Kayıtlı Üye
rank
Məndə səni kimiyəm uşağ tərsi deyə böyük ehtimalla keysəriyə əməliyyatı olacaq ama polnusütü narkoz almağ istəmirəm oyanmaq çox çətin olur uşağada ziyandı deyillər epidurallada qorxuramki hisseliyərəm qorxaram evdə bir qızım var ona baxdıqca kövrəlirəm 🥹
Eyni sənin kimiyəm məndə evdə qızlarıma baxdıqca kövrəlirəm deyirəm görəsən necə olacaq epduraldan məndə qorxuram narkozdan oyanmaq çətin olmur sən xəstəxanaya getdinmi bu gün?

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Normal aslında canım panik atağı olmayan biri bile bu şekilde doğum korkuları oluyor tabi ki
Kötü düşünme iyi düşün hep

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Sağlıkla kucağına alırsın inşallah doktoruna sòylersin bu durumu panik yaşamazsın bence o an

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar