Park beşik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Selinyilmaz tarafından oluşturulan Park beşik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 651 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Park beşik
Konbuyu başlatan Selinyilmaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elmas🌼timur

Selinyilmaz

Kayıtlı Üye
rank
28063255-11F5-4841-B7CD-686BC71CBCE7.png
Kızlar park beşik alacağım trendyoldan süperevim satıcı resimdekini kullanan var mı 😞😞

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ekli dosyayı görüntüle 1141Kızlar park beşik alacağım trendyoldan süperevim satıcı resimdekini kullanan var mı 😞😞
Ben 3 cocguma da park besik kullandım ama bundan değildi alt kısmı böyle üst kısmı cibinlik vardı sadece ilk cocugumda esimin abisi hediye olarak almıştı benim 3 çocuk da onda büyüdü rahat kullanışlı da katlanır olduğu için heryere götürdüm uzun vadeli kalcagim yerlere falan şimdi 4 uncu minigim oldu 3 gün önce bir akrabamiz mobilya besik verdi cekmeceli dolapli olandan sallanir onda yatiyo bebisim

Elmas🌼timur

Kayıtlı Üye
rank
Ekli dosyayı görüntüle 1141Kızlar park beşik alacağım trendyoldan süperevim satıcı resimdekini kullanan var mı 😞😞
Bence alınabilecek en doğru seçim ilk bebegimde önce küçük beşik aldım 6ay yattı dönmeye çalışınca düşme riski çok oldu sonra mobilya beşik aldım bebişim kendisi uyanıp kalkmaya başlayınca ondada düşme riski var diye enson park beşik aldım onu en aşağıya indirme kademesi olduğundan çok rahat kalkinca boyuna geliyor tehlikesi yok yeni doğduğu zamanda en yukarı kademesi var yani keşke enbasta park beşik alsaymisim😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar