Park yatak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Büşraaa tarafından oluşturulan Park yatak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 882 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Park yatak
Konbuyu başlatan Büşraaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Büşraaa

Büşraaa

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğime oda yapacaktım bebeğim doğduktan 6 ay sonra tayinimiz var onun için Park yatak düşünüyorum hangi marka Park yatağı önerirsiniz sizce kullanışlı mı 😏

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğime oda yapacaktım bebeğim doğduktan 6 ay sonra tayinimiz var onun için Park yatak düşünüyorum hangi marka Park yatağı önerirsiniz sizce kullanışlı mı 😏
Aynı durum bizde de var hem tayinciyim hemde evim küçük anne yanı aldım tayin durumu olursa daha büyük ev nasip olursa oda yapmayı düşünüyorum çok güzel odalar var

Büşraaa

Kayıtlı Üye
rank
Bizimde 6 ay snra tayin war ben de oda alcaktim ama boşa yıpranmasın diye almadık. Hamak besik aldm. Doqumuma 15qun war
Allah'ım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım bende düşünüyorum aklım karma karışık nasıl bir şey alsam diye
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kraft olabilir ben 4 yıl kullandım hala sapasaglam
Çok teşekkür ederim Mantıklı 👍 diğer markalara da bakıyorum ama gidip gelip onda kaldım 😌

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar