Parmakla hamilelik testi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asra tarafından oluşturulan Parmakla hamilelik testi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,886 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Parmakla hamilelik testi
Konbuyu başlatan Asra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ahunaz

Asra

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar bn iki ay kürtaj oldum hamileyken yani bilmeden bu elle yapılan hamilelik testi yapmıştım daha önce yapan varmı yine yaptım aynı çıktı

Parmakla hamilelik testi şimdi diceksiniz test al ama koydeyim on gün sonra şehre inicem merakdan yaptım içim içimi yiyor acaba varmı diye bilgisi olan varmı bu parmak testiyle ilgili

Moderatör tarafında düzenlendi:

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Parmakla hamilelik testi Aynen ilk kez duyuyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Şöyleki orta parmağını afdersin vajinadan sokuyorsun eğer sonsuz bir boşluk varsa hamilesin birşeye degiyorsan adet olucaksin demekmis eskiden hep böyle bakilirmis ama herkesde farklı olyr anne mesela bnde iki kenarda balon gibi sis ama ilerisi boşluk olur Elimm birşeye degmiyr
Yaptığınız test tehlikeli köyde olsa ya bekleyin yada şehire inen birinden rica edin testi sağlık ocağıda mı yok yada toplu test alın ben gebelik planlarken toplu almıştım kullanıyordum lütfen böyle testlerle kendinizi varsa bebegi tehlikeye atarsınız Allah korusun yırtılma olur enfeksiyon Allahım İnşAllah nasip eder size de anne olmayı 🙏

Asra

Kayıtlı Üye
rank
Yaptığınız test tehlikeli köyde olsa ya bekleyin yada şehire inen birinden rica edin testi sağlık ocağıda mı yok yada toplu test alın ben gebelik planlarken toplu almıştım kullanıyordum lütfen böyle testlerle kendinizi varsa bebegi tehlikeye atarsınız Allah korusun yırtılma olur enfeksiyon Allahım İnşAllah nasip eder size de anne olmayı 🙏
İnşallah ama artık hiç umudum kalmadı altı senedir her ay hüsran

Tüm sayfalar yüklendi.