Parmakla hamilelik testi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asra tarafından oluşturulan Parmakla hamilelik testi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,108 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Parmakla hamilelik testi
Konbuyu başlatan Asra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ahunaz

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Canim varikosel gebeligi azaltir ama bi urolojiden sira alin tibta cok yontem var ama insallah hic bbirine ihtiyac kalmadan mutlu haber alirsin

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Hyr eşim istmyr tek çabalayan benim herkesden laf isitende bnm artık yaşamak istemiyorum cidden çok yoruldum
Erkekler bu konuda biz bayanlara göre çok cesaretsizler biz kadınlar daha gözü karayıp sen hiç üzülme tevekkül et eşini ikna etmeye çalış aynı durumda olan bi arkadaşım vardı onunda tutsa BİLe ya dış gebelik ya boş gebelikdi eşi ameliyatıda kabul etmedi 7 sene sonra kendiliğinden hiç bi tedavi olmadan oldu bebişi MaşAllah çok da güzel Rabbim sana da nasip eder

Asra

Kayıtlı Üye
rank
Erkekler bu konuda biz bayanlara göre çok cesaretsizler biz kadınlar daha gözü karayıp sen hiç üzülme tevekkül et eşini ikna etmeye çalış aynı durumda olan bi arkadaşım vardı onunda tutsa BİLe ya dış gebelik ya boş gebelikdi eşi ameliyatıda kabul etmedi 7 sene sonra kendiliğinden hiç bi tedavi olmadan oldu bebişi MaşAllah çok da güzel Rabbim sana da nasip eder
🤲🤲🤲

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar bn iki ay kürtaj oldum hamileyken yani bilmeden bu elle yapılan testi yapmıştım daha önce yapan varmı yine yaptım aynı çıktı şimdi diceksiniz test al ama koydeyim on gün sonra şehre inicem merakdan yaptım içim içimi yiyor acaba varmı diye bilgisi olan varmı bu parmak testiyle ilgili
Ne cesaret ilkdefa duydum hayatta yapmam okuyunca bile bir tuaf oldum Allahım sagilkla gönlüne göre versin canim

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Şöyleki orta parmağını afdersin vajinadan sokuyorsun eğer sonsuz bir boşluk varsa hamilesin birşeye degiyorsan adet olucaksin demekmis eskiden hep böyle bakilirmis ama herkesde farklı olyr anne mesela bnde iki kenarda balon gibi sis ama ilerisi boşluk olur Elimm birşeye degmiyr
Canim ya ne karib Allah konlune gore versun

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Şöyleki orta parmağını afdersin vajinadan sokuyorsun eğer sonsuz bir boşluk varsa hamilesin birşeye degiyorsan adet olucaksin demekmis eskiden hep böyle bakilirmis ama herkesde farklı olyr anne mesela bnde iki kenarda balon gibi sis ama ilerisi boşluk olur Elimm birşeye degmiyr
O nasıl bir testmis başka testler var evde yapılan onu yap

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar