Parmaklarda kavarıj döküntü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde HandanAnne tarafından oluşturulan Parmaklarda kavarıj döküntü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 288 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Parmaklarda kavarıj döküntü
Konbuyu başlatan HandanAnne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

HandanAnne

Kayıtlı Üye
rank
4.5 yaşında oğlumun parmakalrında bugün böyle bişi fark ettim nedir bilgisi olan var mı acaba ? 20 gündür düzenli olarak takviye gida zade vital omega3 yerfıstıklı olandan kullanıyorum acaba a alerjik belirtisi olabilir mi resim yüklemeyi yapamadım. Ya

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
4.5 yaşında oğlumun parmakalrında bugün böyle bişi fark ettim nedir bilgisi olan var mı acaba ? 20 gündür düzenli olarak takviye gida zade vital omega3 yerfıstıklı olandan kullanıyorum acaba a alerjik belirtisi olabilir mi resim yüklemeyi yapamadım. Ya
Google den gebelik tabiki gebelik forum yaz ordan siteye giriş yaparsan fotoyu atabilirsin canim.en azından daha yardımcı olabilirler foto ya bakıp

Geçmiş olsun canım bi sağlık ocağına götür istersen alerji olabilir dediğin gibi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum doktora danışıtin mi bişey alerji yapmış olabilir egzama dolama veya kurdeşen falanda olabilir dikkat et kuzum doktora mutlaka göster

Tüm sayfalar yüklendi.