Sorum var Parol vs agri kesiciler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde AdemOya tarafından oluşturulan Parol vs agri kesiciler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 953 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Parol vs agri kesiciler
Konbuyu başlatan AdemOya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Semiha gedik

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Hanımlar 2 gündür müthiş eklem ağrısı cekiyorum sanırım salgına yakalandım çok agrim ateşim var parol almak istedim ama zararlı dedi kaynanam eşimde korktu alma dedi, ağrıdan ölüyorum napmam lazim 🤒
Hamileysen sadece parol içebilirsin canım günde 3 tane 8 saat arayla başka da ilaç alamazsın bol bol dinlen su iç c d vitamini al kuruyemiş ye vücut direncin yükselsin çok geçmiş olsun canım

Hanımlar 2 gündür müthiş eklem ağrısı cekiyorum sanırım salgına yakalandım çok agrim ateşim var parol almak istedim ama zararlı dedi kaynanam eşimde korktu alma dedi, ağrıdan ölüyorum napmam lazim 🤒
Hamileyken eğer parol kullanabilirsin canım doktoruna danış yine de ama benim doktorum parol kullanabilirsin günde 3 defa demişti

AdemOya

Kayıtlı Üye
rank
Hamileyken eğer parol kullanabilirsin canım doktoruna danış yine de ama benim doktorum parol kullanabilirsin günde 3 defa demişti
Dayanamadim aldim canim oyle böylebi ağrı değil çünkü şimdi biraz hafifledi , danıştım aile hekimine sorun yok alabilirsin dedi🤒
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dayanamadim aldim canim oyle böylebi ağrı değil çünkü şimdi biraz hafifledi , danıştım aile hekimine sorun yok alabilirsin dedi
Hamileysen sadece parol içebilirsin canım günde 3 tane 8 saat arayla başka da ilaç alamazsın bol bol dinlen su iç c d vitamini al kuruyemiş ye vücut direncin yükselsin çok geçmiş olsun canım
Teşekkür ederim kuzum hiç iştahım yok ama mecbur yedim biseyler parol aldım umarım iyi gelir🤧

Dayanamadim aldim canim oyle böylebi ağrı değil çünkü şimdi biraz hafifledi , danıştım aile hekimine sorun yok alabilirsin dedi🤒
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dayanamadim aldim canim oyle böylebi ağrı değil çünkü şimdi biraz hafifledi , danıştım aile hekimine sorun yok alabilirsin dedi

Teşekkür ederim kuzum hiç iştahım yok ama mecbur yedim biseyler parol aldım umarım iyi gelir🤧
İnşaAllah şifa olur canım

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım hamile iken doktorlar ağrı kesici olarak parol a izin veriyorlar içebilirsin sıkıntı olmaz geçmiş olsun 🤗

Bayanmutluu

Kayıtlı Üye
rank
Canm parol icebilirsin gunde dort taneye kadar arada en az uc saat olsun ama bisey olmuyor korkma bana acildeki doktor ic dedi uctm bisey olmadı. Atesin olmasi kotu bebege zarar verebilir ilaci al bi an once ayaklarini sicak vucudunu soguk tut.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar