Sorum var Yalanci sancida parol icilirmi?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ravzanin annesi tarafından oluşturulan Yalanci sancida parol icilirmi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 244 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yalanci sancida parol icilirmi?
Konbuyu başlatan Ravzanin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 Erkek Annesi👼🏼🧿

Ravzanin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 3 gündür belimden karnıma ordan bacağıma sancı giriyor 32 haftaligim dinlennce geçiyor ama ara ara vuruyor yalancı sancı gibi geliyor yarın doktora gitcem ama parol içsem iyi gelirmi olurmu acaba bide usta vardı 3 gündür pek bir şey yapmadım yemek yaptm tek onlara ama uyuyp rahat dinlenmedm geç yattm fln ondn heral parola bakışıp duruyor geçsin iyi oluyrm istyrm enerjimi alıyor çünkü ağrı

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar 3 gündür belimden karnıma ordan bacağıma sancı giriyor 32 haftaligim dinlennce geçiyor ama ara ara vuruyor yalancı sancı gibi geliyor yarın doktora gitcem ama parol içsem iyi gelirmi olurmu acaba bide usta vardı 3 gündür pek bir şey yapmadım yemek yaptm tek onlara ama uyuyp rahat dinlenmedm geç yattm fln ondn heral parola bakışıp duruyor geçsin iyi oluyrm istyrm enerjimi alıyor çünkü ağrı
Gebelikte zaten sadece parol öneriliyor canım. Doğum sancısı olmadıpından eminsen ki bence de değil parol almanda sorun olmaz

Benimde öyle bende sordum yalancı sanciymis cnm bende 32 haftalık 3 günlük ama ağrı kesici yeniyim dinlendigimde geciyor

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Söylediklerine göre ağrıların yorgunluktan canım yalancı sancı değil. Bu durum da parol içebilirsin ama günde 2 tane yi geçmesin dayanılmayacak dereceye gelince kullan

Ravzanin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benimde öyle bende sordum yalancı sanciymis cnm bende 32 haftalık 3 günlük ama ağrı kesici yeniyim dinlendigimde geciyor
Hiç enerjim olmuyor cnm birden bı vuruyor evdede ben yatınca herkesin modu düşüyor küçük kızımda var 🤦
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Söylediklerine göre ağrıların yorgunluktan canım yalancı sancı değil. Bu durum da parol içebilirsin ama günde 2 tane yi geçmesin dayanılmayacak dereceye gelince kullan
Bilmiyrm ki cnm belimden karnıma birden giriveriyor yatıyrm biraz geçiyor ama günde 4 kre fln oluyr bnde iki dogummdada hiç yaşamadım bu sekil sancılar o yüzden bilmyrmda doğum sancisini

Tüm sayfalar yüklendi.