Sorum var Pekmez

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Salih'in annesi tarafından oluşturulan Pekmez başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 314 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Pekmez
Konbuyu başlatan Salih'in annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Hanımlar oğlum 6 aylık kan ilacı yerine her gün bir kac damla pekmez içirmek istiyorum siz 6 aylıkken pekmez verdini mi? Sizce bir zararı olur mu ?
Bn verdim bir kaç damladan bnce bir şey olmaz su da ver peşinden hemde faydası çok canım ya da sulandırıp ver

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Hanımlar oğlum 6 aylık kan ilacı yerine her gün bir kac damla pekmez içirmek istiyorum siz 6 aylıkken pekmez verdini mi? Sizce bir zararı olur mu ?
Verebilirsin kuzum bir sakıncası yok ama kan ilacını da vermeni öneririm

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Tamamdır hanımlar çok teşekkür ederim 🌹
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Pekmez yeterli olmaz mi sence kuzum
Bizim doktorumuz kan damlası 1 yaşına kadar verilmesi şart demişti kuzum vermez isen bazı çocuklarda solukluk çabuk yorulma tırnak yeme tırnakların kırılması saçların dökülmesi gelişim geriliği olabilir huzursuzluk ve uyku düzeni de bozulma olabilir ve sık hastalanabilir Bir de zeka geriliği olabilir demişti kuzum tabii herkes de aynı etki etmez böyle dedi diye öyle olacak diye bir şey de yok ama gene sen bilirsin canim

Salih'in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bizim doktorumuz kan damlası 1 yaşına kadar verilmesi şart demişti kuzum vermez isen bazı çocuklarda solukluk çabuk yorulma tırnak yeme tırnakların kırılması saçların dökülmesi gelişim geriliği olabilir huzursuzluk ve uyku düzeni de bozulma olabilir ve sık hastalanabilir Bir de zeka geriliği olabilir demişti kuzum tabii herkes de aynı etki etmez böyle dedi diye öyle olacak diye bir şey de yok ama gene sen bilirsin canim
Yaaa bilmiyordum kuzum o zaman kullanayım. 4 aylikken vermisti ama kullanmadım :(

Yanlış
Yaaa bilmiyordum kuzum o zaman kullanayım. 4 aylikken vermisti ama kullanmadım :(
Yanlış hatirlamiyorsam 6 aylik oldugunda 6 damla ver demişti. Siz kac damla veriyorsunuz. 6 aylıktı sizinkide değil mi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank

Yanlış

Yanlış hatirlamiyorsam 6 aylik oldugunda 6 damla ver demişti. Siz kac damla veriyorsunuz. 6 aylıktı sizinkide değil mi
Ben 4 damla veriyorum canım

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Daha erken canım alerji riski yüksek birde kendi yaptığın doğal olmalı diğerlerinin içinde şeker oranı yüksek tolere edemez ama sen bilirsin dene istersen

Salih'in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Daha erken canım alerji riski yüksek birde kendi yaptığın doğal olmalı diğerlerinin içinde şeker oranı yüksek tolere edemez ama sen bilirsin dene istersen
Dogru söylüyorsun kuzum. Ama Pekmez el yapımı eltimin annesi yapıyor sıfır şeker. Bu akşam bir damla verdim suanlik bir sey olmadi bakalım duruma göre iki güne bir veririm olmadı. Uyarın için teşekkür ederim dikkate aldım bile 🌹

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar