Pekmez

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Pekmez başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 474 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Pekmez
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar oğlum için iki şişe pekmez almıştık sabah okula giderken içsin diye bugün bir şişeyi açtım ama köpüklendi köpüğü ayırdım cam kavanoza koydum tam kapatmadım ağzını baktım tekrar köpükleniyor neden olabilir

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar oğlum için iki şişe pekmez almıştık sabah okula giderken içsin diye bugün bir şişeyi açtım ama köpüklendi köpüğü ayırdım cam kavanoza koydum tam kapatmadım ağzını baktım tekrar köpükleniyor neden olabilir
Bence ekşimiş, canım ıslak kaşık batmaması lazım bence aldığın yerle görüş

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Vallahi annem asid masid dinlemiyordu dayiyordu bana ya süte falan gece yAtmadan icirirdi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yani içirmeyim mi canım ne yapayım
Cnn aldığın yerle görüş bi dur kız anneme sorcm😂

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Bence ekşimiş, canım ıslak kaşık batmaması lazım bence aldığın yerle görüş
Hadi ya tüh tamam canım sağolun ben sorayım en iyisi diğeri hiç açılmadı birde onu açayım bakalım aynısı yapacak mı

Vallahi annem asid masid dinlemiyordu dayiyordu bana ya süte falan gece yAtmadan icirirdi

Cnn aldığın yerle görüş bi dur kız anneme sorcm😂
Sor bakalım 😅😅 anne yüreği işte illa istedikleri olacak 😄😄😄

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Hadi ya tüh tamam canım sağolun ben sorayım en iyisi diğeri hiç açılmadı birde onu açayım bakalım aynısı yapacak mı

Kuzu annem dioki eksimis tir yedirmesin onu bidaha alırsa karanlık güneş görmeyen yerde tutsun aldigi yere götürsün onları dedi hahhahahah saticilara sovdu annem yaaaa😂😂😂😂😉😉

Dedim ki anne benim günahım neydi bana iciriodun oyleyken dedim de biz kendimiz yapıyorduk kızım dışardan alınma değildi üzümün asidini çıkartmadan yapıyorduk ondan içim rahattı dedi yedi nde noldu b.kmu oldu diyo 😂😂😂😂

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Kuzu annem dioki eksimis tir yedirmesin onu bidaha alırsa karanlık güneş görmeyen yerde tutsun aldigi yere götürsün onları dedi hahhahahah saticilara sovdu annem yaaaa😂😂😂😂😉😉

Dedim ki anne benim günahım neydi bana iciriodun oyleyken dedim de biz kendimiz yapıyorduk kızım dışardan alınma değildi üzümün asidini çıkartmadan yapıyorduk ondan içim rahattı dedi yedi nde noldu b.kmu oldu diyo 😂😂😂😂
Yani bende sövecem insan bir uyarır yahu gitti güzelim pekmez 😄

Tüm sayfalar yüklendi.