Peluş kırlent

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Peluş kırlent başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,320 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Peluş kırlent
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Birbirine yapışır o zaman 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çaresi yok maalesef kuzum tüy çeken bantlar var onunla üzerinden geçersen belki daha az döker
Ay ne bileyim mervecim aklıma o geldi 🤭😂

Bilemedim ki olur mu kız öyle 🤭
Ne bilem aklıma bişey gelmedi 😂 kullanmadan da olmuyo almışım kenara mı kaldirayım diyosun ama kullansan çocuk filan zor oluyo iste

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Birbirine yapışır o zaman 😂

Çaresi yok maalesef kuzum tüy çeken bantlar var onunla üzerinden geçersen belki daha az döker
Vae kuzum evde ya bir iki aldım ama çok faydası olmadı yıkadım tekrar biraz azaldı ama hala devam ediyor

Ay ne bileyim mervecim aklıma o geldi 🤭😂

Ne bilem aklıma bişey gelmedi 😂 kullanmadan da olmuyo almışım kenara mı kaldirayım diyosun ama kullansan çocuk filan zor oluyo iste
Aynen bende çok beğeniyorum aslında 🤭😅😅😅

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar konularla alakasız ama ben koltukların için peluş kırlent aldım çok tüy döküyor bebeğe çocuğa falan zarar vermesin diye kaldırdım ama bunun bir çaresi yok mudur ya çok da beğeniyorum 😅😅😅🤭
Cnm kirlenti bilmem ama pelus yelek aldim baktim bebegimin yuzunde tuyleri daha giymiyorum sanirim bir iki sene daha kullanmam

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Iyi yapmissin cnm insan bogazina yapisir tuyler diye korkuyor minnaklar büyüyene kadar onlara göre hareket edicez mecbur😄
Aynen canım 😅😅

Prensesi uzak tut olsun
Hiç yakınına koymadım ama oğlan yastıklarla çok uğraşıyor canım havaya atınca tüyler uçuyor haliyle geçen kızın parmağının arasındaydı allahtan elini ağzına götürmemiş😅

Prensesi uzak tut olsun
Hiç yakınına koymadım ama oğlan yastıklarla çok uğraşıyor canım havaya atınca tüyler uçuyor haliyle geçen kızın parmağının arasındaydı allahtan elini ağzına götürmemiş😅
Bende cok begeniyorum kolduklarim icin almisim amma.tuk brakmiyo
Ay ne güzel şansına Benim kılıflar döküyor canım 😅

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar