Pembe kan 10.hafta

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mucizebebekim tarafından oluşturulan Pembe kan 10.hafta başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 414 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Pembe kan 10.hafta
Konbuyu başlatan Mucizebebekim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

Mucizebebekim

Kayıtlı Üye
rank
10 haftaligim gece idrarla beraber pembe kan geldi damla damla seklinde sabah kahve akinti sekline donmus lavaboda geliyo genelde bas agrim var dusuk riski icin igne progestan bastan beri kullaniyorum bi sorun varmidir sizce doktora suan gidemiyorum bu durum 6.haftada oldu bende gecmisti simdi yine oldu

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
10 haftaligim gece idrarla beraber pembe kan geldi damla damla seklinde sabah kahve akinti sekline donmus lavaboda geliyo genelde bas agrim var dusuk riski icin igne progestan bastan beri kullaniyorum bi sorun varmidir sizce doktora suan gidemiyorum bu durum 6.haftada oldu bende gecmisti simdi yine oldu
Canim acil bi doktora gorun bence

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Pembe kan 1 damla gelse bile doktora gitmen lazm kuzum

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Suan kan yok kahve leke sadece doktora gidemiyorum ailemin koyune gelmistim araba yok 5 gun once gitmistim sorun yoktu doktor asiri kanama asiri agri olursa gel demisti bizimkiler olur boyle gebelikde diyo ama ben tedirginik
Kuzum sen o profersörleri çok dinleme ağrım felan var de bir doktora görün ne olur ne olmaz ilk üç ay çok önemli bebeğin yerini tutunması için ağır kaldirma ilişkiye girme bol bol dinlen tekrarlarsa git

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar