Pembe leke

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Özlembülbül tarafından oluşturulan Pembe leke başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 608 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Pembe leke
Konbuyu başlatan Özlembülbül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln

Özlembülbül

Kayıtlı Üye
rank
Pembe leke geldı henüz adet olmadı gecen ayın 17 sinde olmuştum en son bı 6 7 ay öncede kurtar oldum 2 aylıktı kalp atışı vermemişti yardımcı olun kızlar acaba hamılemıyım belimde ve kasıklarımda hafif agrı var ne kadar surer byle

Bahar T

Kayıtlı Üye
rank
Pembe leke geldı henüz adet olmadı gecen ayın 17 sinde olmuştum en son bı 6 7 ay öncede kurtar oldum 2 aylıktı kalp atışı vermemişti yardımcı olun kızlar acaba hamılemıyım belimde ve kasıklarımda hafif agrı var ne kadar surer byle
Canım test yap bende ilk kızımda daha adetime 9 gün varken 3 4 damla pembe leke geldi test yaptım cıktı yerlesme kanaması olabiliyor

Özlembülbül

Kayıtlı Üye
rank
Aynn hayırlısı olsun canm
Merhaba adet gibi oldu ama pedım cok dolmuyor idrara cıktıgımda pedıme geliyor sadece oncelerınde cok şiddetli olurdu ağrılarım bu ay cok sakın gectı tam olarak ne yapmalıyım acaba umutsuzluğa kapılma ıstmyrm 😪🙏🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba adet gibi oldu ama pedım cok dolmuyor idrara cıktıgımda pedıme geliyor sadece oncelerınde cok şiddetli olurdu ağrılarım bu ay cok sakın gectı tam olarak ne yapmalıyım acaba umutsuzluğa kapılma ıstmyrm 😪🙏🙏
Hafif agrı gibimi kramp gibimi desem endişeleniyorum ilk gebelıgımden dolayı 🙄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım test yap bende ilk kızımda daha adetime 9 gün varken 3 4 damla pembe leke geldi test yaptım cıktı yerlesme kanaması olabiliyor

Merhaba adet gibi oldu ama pedım cok dolmuyor idrara cıktıgımda pedıme geliyor sadece oncelerınde cok şiddetli olurdu ağrılarım bu ay cok sakın gectı tam olarak ne yapmalıyım acaba umutsuzluğa kapılma ıstmyrm

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar