Sorum var Perişanım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinem&masal tarafından oluşturulan Perişanım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,095 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Perişanım
Konbuyu başlatan Sinem&masal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselcik

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar biraz uzun olucak ama icimi dokucem yoksa patlicam aranizda bilenler bilir surekli gaz sancisiyla ilgili post açmıştım dun aşırı derecese karpuz yedim meger karpuz gaz yaparmış bilginiz olsun neyse üstüne birde ilk defa takviye yapmak istedim masal normalde emiyo aptamil mamayla takviye yapim dedim yapmaz olaydım cocuk perişan oldu karni top gibi ve taş gibi feci sekilde gazi var sabahtan bu saate kadar sadece biraz melemen yedim kahvalti dahi yapamadim oyle ki banyo yaptirdim ilaclar verdim ne masajlar yaptim bu saate kadar yok hala da ikinmaktan perisan etti kendini ve sürekli meme istiyo bi kac kere gaz cikardi popodan o kadar sabah iki defa kaka yapti birdaha da hic yapmadi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar biraz uzun olucak ama icimi dokucem yoksa patlicam aranizda bilenler bilir surekli gaz sancisiyla ilgili post açmıştım dun aşırı derecese karpuz yedim meger karpuz gaz yaparmış bilginiz olsun neyse üstüne birde ilk defa takviye yapmak istedim masal normalde emiyo aptamil mamayla takviye yapim dedim yapmaz olaydım cocuk perişan oldu karni top gibi ve taş gibi feci sekilde gazi var sabahtan bu saate kadar sadece biraz melemen yedim kahvalti dahi yapamadim oyle ki banyo yaptirdim ilaclar verdim ne masajlar yaptim bu saate kadar yok hala da ikinmaktan perisan etti kendini ve sürekli meme istiyo bi kac kere gaz cikardi popodan o kadar sabah iki defa kaka yapti birdaha da hic yapmadi
Oy kuuzm kurban olurum ya hem o çok zorluk çekiyor hem sen 🥺.masaj yapmışsın zaten birde tiksinmezsen totosunun anüs kısmına masaj yap kremle dün Kayra da hiç yapmadı ben anüs kısmına masaj yaparak yaptırdım 🤦🏻‍♀️.Arkadaşlar bana hep zeytinyağ ver dedi şuan masal kaç günlük kuzum

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Oy kuuzm kurban olurum ya hem o çok zorluk çekiyor hem sen 🥺.masaj yapmışsın zaten birde tiksinmezsen totosunun anüs kısmına masaj yap kremle dün Kayra da hiç yapmadı ben anüs kısmına masaj yaparak yaptırdım 🤦🏻‍♀️.Arkadaşlar bana hep zeytinyağ ver dedi şuan masal kaç günlük kuzum
Hemde ne zorluk halim yok kemiklerim aciyo artik :( 38 gunluk canım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Hemde ne zorluk halim yok kemiklerim aciyo artik :( 38 gunluk canım
Daha küçük balım biraz daha sabret dicem de insan da yıpranıyor yemeklerinin hepsine kimyon koyuyorsun demi kuzum 1 çay kaşığı koy her yemeğe. Karpuz dediğim gibi baya gaz yapıyor 🤦🏻‍♀️. Minik nasıl dayanıyor acaba biz kova insan dayanamıyoruz gaz sancısına. Sana yardım edebilecek kimse yok mu balım

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Daha küçük balım biraz daha sabret dicem de insan da yıpranıyor yemeklerinin hepsine kimyon koyuyorsun demi kuzum 1 çay kaşığı koy her yemeğe. Karpuz dediğim gibi baya gaz yapıyor 🤦🏻‍♀️. Minik nasıl dayanıyor acaba biz kova insan dayanamıyoruz gaz sancısına. Sana yardım edebilecek kimse yok mu balım
Sadece eşim var oda benim gibi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kıyamam kuzum ya evet karpuz öyle rahatız ediyor çok yersen kuzum bebeğin öyle devam eder ise doktora görün ilaç yazdır

Aselcik

Kayıtlı Üye
rank
canım kimyon çayı yap iç gazı hemen alır bide yemeklere yada kendi tabağına kimyon koy kimyon gaz almada birebir gaz yapmiyo kolay kolay bide zeytin yağı için bebeğine valla ben herseyi yerdim ama kimyon çayı içerdim kimyonsuz yemek yemedim bir sıkıntı olmadı bende şükür istersen.sende uygula geçmiş olsun 🙂

Tüm sayfalar yüklendi.