7 haftalik hamileyim perişanım

• Konbuyu başlatan Brckasel
  • Toplam 25 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Brckasel tarafından oluşturulan 7 haftalik hamileyim perişanım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,429 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 7 haftalik hamileyim perişanım
Konbuyu başlatan Brckasel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Busratuna

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kuzum bende çekiyorum bunu ama ne kadar kusarsam kusayım bebek için yemeye devam ediyorum boğazım yara oldu çünkü. Sen yemezsen hem bebeğin hemde kendin beslenemezsin biraz daha sabret ilerleyen zamanlarda düzelir inşallah

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Mide bulantısı kusma yanma hayat enerjim bitti resmen sürekli ellerim ayaklarım titriyor yiyorum kusuyorum yemesem midem yanıyor tükürdüğümü yutamıyorum napıcam şaşırdım 😔😔
Çok geçmiş olsun seni çok iyi anlıyorum 🥺 ilaç yazdır doktoruna fayda etmezse serum iste

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Mide bulantısı kusma yanma hayat enerjim bitti resmen sürekli ellerim ayaklarım titriyor yiyorum kusuyorum yemesem midem yanıyor tükürdüğümü yutamıyorum napıcam şaşırdım 😔😔
Bende 8 haftaligim daha yeni başladım kusmam dün kontrolüm vardı Dr söyledim pirlam diye bı ilaç var onu yazdı o çok iyi geliyo bana dedi akşam yatmadan önce 2 tane iç ertesi güni iyi geçirirsin kusmazsin dedi sende danış Dr o ztn o ilacı yazar sana cnm

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun cnm maleaef gebeliğin başı öyle zor geçiyor . Cnm doktora git sana priliam Dr ve gavisson şurup yazsın .. ama ilaç bile alsan azda olsa yine yasicaksin 13-14 haftalarda biraz düzeldim.bende.. ne yesem içsem atıyordum kabus gibi günlerdi ya

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Mutlaka ilaç kullan zencefil iyi geliyo ilk 3 ay bulantı son üç ay agrı sancı yanma hamileliğin altın devri 5-6 ay

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum ilk 3 ay bebek anneden beslenirmiş.. bebek qelişmez die asla kafana takma ama kusman için de hafif şeyler ye.. dene herşeyi hanqisi ii qelio aqır yaqlı şeyler yeme .. wücudunu tanırsın bence

Tüm sayfalar yüklendi.