7 haftalik hamileyim perişanım

• Konbuyu başlatan Brckasel
  • Toplam 25 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Brckasel tarafından oluşturulan 7 haftalik hamileyim perişanım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,466 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 7 haftalik hamileyim perişanım
Konbuyu başlatan Brckasel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Busratuna

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Mide bulantısı kusma yanma hayat enerjim bitti resmen sürekli ellerim ayaklarım titriyor yiyorum kusuyorum yemesem midem yanıyor tükürdüğümü yutamıyorum napıcam şaşırdım 😔😔
Bnm oglum kiyamiyordu heralde annesine karnim büyümese hamile oldugumu bile anlamiycaktim hic bulandim halsizligim olmadi şukur 3 ayina kadar sürer diye biliyorum insallah hemen gecer cnm

B

Betüş

Guest
Mide bulantısı kusma yanma hayat enerjim bitti resmen sürekli ellerim ayaklarım titriyor yiyorum kusuyorum yemesem midem yanıyor tükürdüğümü yutamıyorum napıcam şaşırdım 😔😔
Merhaba geçmiş olsun
Naneli sakız
Sade çubuk kraker
Nane yağini mendile döküp koklamakta iyi gelir

Edibe dayan

Kayıtlı Üye
rank
Saglik ocağına git prilam hap yazdır normal fiyatı 90 sağlık ocağında yazdırsan 26 lira gece yatmadan iki tane al mide bulantisina iyi baktın gene bulanıyor sabah ta bı tane al en fazla 4 doz alınabilir çok iyi 11haftalik gebeyim onunla iyiyim yoksa su bile içmiyordum serumla geçiriyordum ama iki haftadır düzenli kullanıyorum iyi 😊

Tüm sayfalar yüklendi.