Sorum var Periyodik solunum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde gunesh tarafından oluşturulan Periyodik solunum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 175 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Periyodik solunum
Konbuyu başlatan gunesh
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Bu bir rahatsızlık mi bilemedim canım ama benim bebeğimde bazen uykuda yemek yerken oynarken birden nefesini tutar gibi olur sonra da üst üste nefes almaya başlar , bu durum bazen biz büyüklerde olmuyor mu bende bazen yaşarım eşimde uykuda öyle olur bazen , bebeğinde bu durum mu var canım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar bebeklerinizde periyodik solunum var mıydı? Yani 5-6 saniye nefes tutma sonra hızlı nefes alma. Böyle tekrar eden bir durum
Kuzum genelde bebekler de tekrarlar halinde nefes alır ve bu nefesi gitgide sıklaşır derinleşmeye başliyir sonra nefesi yavaşlar ve derinleşme azalıyor işte bu periyodik solunum oluyor bilmiyorum anlatabilim mi Ma rahatsızlık filan deil yani endise etme solunumda 5 saniye kadar ya da bu saniyeden daha uzun zaman es verebilir sonra tekrar derinleşen nefeslerle başlar canım aslında sıradan bir durum bebeğin uyku halindeyken yaptığı iç çekmeler sayesinde daha doğru bir nefes alma biçimi oluşturuyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar