Peşpeşe çocuklar nasıl oluyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mlk6 tarafından oluşturulan Peşpeşe çocuklar nasıl oluyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,531 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Peşpeşe çocuklar nasıl oluyor
Konbuyu başlatan Mlk6
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mlk6

Selin.33

Kayıtlı Üye
rank
Benim 3 cocugum var büyük ve ortanci aralarinda iki yas var ama ortanci ve minik kizimda 14 ay var. Ben zorlaniyorum hergün action var hic bitmeyem her gün yeni dertleri. Hasta olunca hepsi oluyor.
Merhaba emzirme dönemini nasıl yaptınız ortancayla küçük arasında 14 ay var demişsiniz üçüncüye hamile kalınca ikinciyi emzirmeyi bıraktınız mı

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar cocuklarının arasında 1,ya da 2 yaş olan var mı nasıl büyüttünüz yıprandınız mı bırı uslu biri yaramaz mıydı kafamda sorular 😑
Canım benimkilerin arası 4 yaş bana bile zor geliyor bazen ama Allah sabrını verir yardım eder merak etme bi bakıyorsun büyümüşler bile. Küçükken zorlanırsın illa ki biraz ama büyüdüklerinde arkadaş gibi olurlar onlar içinde iyi olur rabbim sağlıkla kucağına alıp büyütmeyi nasip etsin inşallah 🙏

Mlk6

Kayıtlı Üye
rank
Canım benimkilerin arası 4 yaş bana bile zor geliyor bazen ama Allah sabrını verir yardım eder merak etme bi bakıyorsun büyümüşler bile. Küçükken zorlanırsın illa ki biraz ama büyüdüklerinde arkadaş gibi olurlar onlar içinde iyi olur rabbim sağlıkla kucağına alıp büyütmeyi nasip etsin inşallah 🙏
Amin canım hepimiz sağlıcakla alalım kucağımıza bebişlerimizi inşAllah💞💞
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim büyük oğlum küçüğünden 2 yaş var aralarında baya yıprandım ama çok şükür bitti hata bu 3 hamileyim 4 buçuk aylık😄
Oo maşAllah cesaretinden dolayı tebrik ederim :))

Kaya66

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba emzirme dönemini nasıl yaptınız ortancayla küçük arasında 14 ay var demişsiniz üçüncüye hamile kalınca ikinciyi emzirmeyi bıraktınız mı
Hamile kalmadan sütüm azalmaya basladi ve test yapmadan kesilmisti o yönden sorun olmadi ama böyle söylim cok halsiz yorgun kalkmak istemedigim günlerim cok oldu ve oglum da ozaman kücüktü ve ilgi istedi ben buna üzülüyorun

A

asenaaa

Guest
ilk çocukla ikinci arası 11 ay var ikinci ile üçüncü arası da 3 buçuk yaş olacak bence ard arda daha kolay hepsi birlikde büyüyo çocuk tek kaldıkça öyle alışıyo

Mlk6

Kayıtlı Üye
rank
ilk çocukla ikinci arası 11 ay var ikinci ile üçüncü arası da 3 buçuk yaş olacak bence ard arda daha kolay hepsi birlikde büyüyo çocuk tek kaldıkça öyle alışıyo
MaşAllah peki 11 ay ara olan bebekleriniz de zorluk cektınız mı geceleri ikisi birden ağladı mı mesela nasıl geldiniz ustesınden

Tüm sayfalar yüklendi.