Sorum var Pişik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde leylam19 tarafından oluşturulan Pişik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 537 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Pişik
Konbuyu başlatan leylam19
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan leylam19

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Kızlar Nasılsınız Napiyorsunuz küçük kızım sanırım pişik olmuş bir haftadan çoktur bezi çıkardığımda kıp kırmızı olmuştu doktor sudocrem kullanmamı ve bezini deyişmemi söyledi ben bu bezi 5 aydır kullanıyorum hiç bişey olmuyordu ama yinede deyişdirdim sudocremde kullanıyorum bir haftadır bezde takmıyorum 6 aylık bebek tualete gidemiyorki bir iki kere çiş yaptırıyorum ama yinede bazen üstüne yapıyor hemen deyiştirip yıkayıp krem sürüyorum ezzaneden başka bi krem verdiler o biraz azaltmıştı şimdi bi bakıyorum bu seferde bacağının kenarları kıp kırmızı 🤦‍♀️ başka ne yapa bilirim🤷‍♀️ bilem varsa lütfen cevaplasın☹️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu arada bebek bezi markası evy baby kullanıyorum sizcede bezden dolayımı olmuştur

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Kızlar Nasılsınız Napiyorsunuz küçük kızım sanırım pişik olmuş bir haftadan çoktur bezi çıkardığımda kıp kırmızı olmuştu doktor sudocrem kullanmamı ve bezini deyişmemi söyledi ben bu bezi 5 aydır kullanıyorum hiç bişey olmuyordu ama yinede deyişdirdim sudocremde kullanıyorum bir haftadır bezde takmıyorum 6 aylık bebek tualete gidemiyorki bir iki kere çiş yaptırıyorum ama yinede bazen üstüne yapıyor hemen deyiştirip yıkayıp krem sürüyorum ezzaneden başka bi krem verdiler o biraz azaltmıştı şimdi bi bakıyorum bu seferde bacağının kenarları kıp kırmızı 🤦‍♀️ başka ne yapa bilirim🤷‍♀️ bilem varsa lütfen cevaplasın☹️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu arada bebek bezi markası evy baby kullanıyorum sizcede bezden dolayımı olmuştur
Cnm geçmiş olsun benim de bebeğimin Boğaz altı pişmiş resmen iz gibi duruyor ben Bepanthol baby kullandım ama çok iyi geldi iki günde hemen yok etti ondan bir al kullan derim birde ıslak kalmasın pişen yer sık sık duş aldir birde

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Cnm geçmiş olsun benim de bebeğimin Boğaz altı pişmiş resmen iz gibi duruyor ben Bepanthol baby kullandım ama çok iyi geldi iki günde hemen yok etti ondan bir al kullan derim birde ıslak kalmasın pişen yer sık sık duş aldir birde
Çok sağol canım sıcaklardan oluyor sanırım öyle yapmaya çalışıyorum sık sık yıkıyorum keremliyorum bide bez takmıyorum. onuda kullanalaım bakalım işe yarayacakmı rengi soluyor azalıyor sonra bi bakıyorum bidaha olmuş 🤷‍♀️

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
Çok sağol canım sıcaklardan oluyor sanırım öyle yapmaya çalışıyorum sık sık yıkıyorum keremliyorum bide bez takmıyorum. onuda kullanalaım bakalım işe yarayacakmı rengi soluyor azalıyor sonra bi bakıyorum bidaha olmuş 🤷‍♀️
Benim kızın da öyle oldu sonra ıslak mendili değiştirdim bir daha olmadı o yapıyormuş

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Hepinize teşekkür ederim kızlar evet sıcaktan olmuş olmalı çünki bir ayından sonra bu beze geçtik 5 aydır hiç bişey yoktu birden bire oldu. Diyer kızımda sudocrem işe yarıyordu bu sefer işe yaramadı. Kıp kırmızı olmuştu bide çişini yapımca acıyordu ağlıyordu. Adı Rusca pantomekol plius diye bi krem yazdılar İnternetten baktım göğüs ucu yaralarına felanda iyi geliyormuş şükür o geçirdi

Tüm sayfalar yüklendi.