Sorum var Pişiklere karşı ne yapmalıyım kızlar?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yaqut tarafından oluşturulan Pişiklere karşı ne yapmalıyım kızlar? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 730 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Pişiklere karşı ne yapmalıyım kızlar?
Konbuyu başlatan Yaqut
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hazall

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Ben de onu kullanıyorum maşallah bir kere bile pişik olmadı diğer tırnakla çizdiği yerlere falan da sürülüyor hemen hemen her şeye onu sürüyorum valla
Bende aynen kızımın kolu isilik oldu mahfoldu aklıma en son onu sürmek geldi hemen 2 günde geçti keşke daha önce sürseydim dedim herşeye ćok iyi geliyor

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Kızımın poposu çok pişik olmuş, yıkıyıyorum gitmiyor, yardım edin kızlar ne yapmalıyım
Yeni doğduğunda benim kızımdada olmuştu pudralıyor ve bezsiz tutuyordum amma geçmedi. sonra sudokrem kullandım çok iyi bi pişik kremi sabahına geçirdi bezinide iyi seçmek gerekli

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Kız varya kziimda bayağı etki yaptı şükür pişik derdi bitti 🥰🥰🥰
Normalde influencerla inanmam ilk defa bunu aldım hepsi bunu gösteriyordu zappabe var ya bulgar kremi bilirsin belki o çok iyiydi göçmen pazarından alırdık bunu da o gibidir diye aldım da işte kimine iyi geliyor kimine gelmiyor demek ki öyle evin köşesinde duruyor hala 😂

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Normalde influencerla inanmam ilk defa bunu aldım hepsi bunu gösteriyordu zappabe var ya bulgar kremi bilirsin belki o çok iyiydi göçmen pazarından alırdık bunu da o gibidir diye aldım da işte kimine iyi geliyor kimine gelmiyor demek ki öyle evin köşesinde duruyor hala 😂
Aynen öyle bnce de 😂 o etki etti mi peki kız çocuktan çocuğa değişiyor glbaa 😂

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle bnce de 😂 o etki etti mi peki kız çocuktan çocuğa değişiyor glbaa 😂
Benimkine mavi hametan iyi geldi hatta bi ara sarısı daha iyi olur dedi aile hekimimiz ama hemen kızardı öyle olunca onu anneme verdim koştum mavisini almaya gittim 😅 Sudokremi de çantasına koyuyorum dışardayken sürüyorum ama az kullandığımdan etkisini göremedim.Biz zappabeyle geçirdik ergenliğimizi valla benim dedem bulgar sivilceye akneye hep sürerdik kuruturdu anneannem ona toti kremi derdi ne demekse 😅

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Benimkine mavi hametan iyi geldi hatta bi ara sarısı daha iyi olur dedi aile hekimimiz ama hemen kızardı öyle olunca onu anneme verdim koştum mavisini almaya gittim 😅 Sudokremi de çantasına koyuyorum dışardayken sürüyorum ama az kullandığımdan etkisini göremedim.Biz zappabeyle geçirdik ergenliğimizi valla benim dedem bulgar sivilceye akneye hep sürerdik kuruturdu anneannem ona toti kremi derdi ne demekse 😅
😂😂😂😂 kizz ne alemsinn keşke yakın olsaydık seninle vAlla 😂😂 şans he bizde de sarısı bayağı etkili oldu anneanne çekmişsin alemsiniz 😀😀

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
😂😂😂😂 kizz ne alemsinn keşke yakın olsaydık seninle vAlla 😂😂 şans he bizde de sarısı bayağı etkili oldu anneanne çekmişsin alemsiniz 😀😀
Rahmetli anneannemin lakapları meşhurdu bi kadına Sevim Gelin demiş zamanında yazık kadının koca öldü 2. Adamı aldı hala Sevim Gelin derlerdi 😂😂, bi kadına da gömme göz derdi, bi tane daha vardı ona aşıre karti derdi 😅 Bi de Tatardı anneannem Tatarca lakaplar takardı insanlara biz de Tatarca bilmiyoruz o öyle diyor diye biz de öyle söylerdik kim bilir ne derdik insancıklara artık 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.