Sorum var Pişiklere karşı ne yapmalıyım kızlar?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yaqut tarafından oluşturulan Pişiklere karşı ne yapmalıyım kızlar? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 733 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Pişiklere karşı ne yapmalıyım kızlar?
Konbuyu başlatan Yaqut
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hazall

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Rahmetli anneannemin lakapları meşhurdu bi kadına Sevim Gelin demiş zamanında yazık kadının koca öldü 2. Adamı aldı hala Sevim Gelin derlerdi 😂😂, bi kadına da gömme göz derdi, bi tane daha vardı ona aşıre karti derdi 😅 Bi de Tatardı anneannem Tatarca lakaplar takardı insanlara biz de Tatarca bilmiyoruz o öyle diyor diye biz de öyle söylerdik kim bilir ne derdik insancıklara artık 😂😂
Oda iyiymiş 😂 Allah rahmet eylesin inşallah canım benim vAlla demek ki sözü geçen dinlenen biriymiş bak 😂 ne güzel vAlla ne tatlıymış burda da lakap çok gerçekten ha bilmyn da ya ayıp bir seyse 😂😂

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Oda iyiymiş 😂 Allah rahmet eylesin inşallah canım benim vAlla demek ki sözü geçen dinlenen biriymiş bak 😂 ne güzel vAlla ne tatlıymış burda da lakap çok gerçekten ha bilmyn da ya ayıp bir seyse 😂😂
Amin canım inşallah 🙏🏼 Bi dedem Giritli, babaannem Kürt, anneannem Tatar, öteki dedem Bulgar tam bir kültür çorbası öyle olunca bizim de kafalar karışık 😂😂 Senelerce anneannem karşı komşusuna dayın dedi dedi biz de akrabayız sanıyorduk meğerse değilmiş 🤦🏻‍♀️ kim kiminle nerede ne zaman biliyoruz hiç, bi de isim yok hep lakaplar var artık küfürse de küfür iyiyse de iyi 😂😂

Yenibebe

Kayıtlı Üye
rank
Ben bezini sık değiştirmeme rağmen bazen kakası felan asitli olduğu için sık değiştirsende pişebiliyor hatta bazen bezi açtığında şoke olabiliyorsun ama hametanın sarısı iyi geliyor ayrıca isilikleride söndürmede etkili hametanın mavisi daha su bazlı pişik için ama ben bi etkisini göremedim sarısı iyi

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Amin canım inşallah 🙏🏼 Bi dedem Giritli, babaannem Kürt, anneannem Tatar, öteki dedem Bulgar tam bir kültür çorbası öyle olunca bizim de kafalar karışık 😂😂 Senelerce anneannem karşı komşusuna dayın dedi dedi biz de akrabayız sanıyorduk meğerse değilmiş 🤦🏻‍♀️ kim kiminle nerede ne zaman biliyoruz hiç, bi de isim yok hep lakaplar var artık küfürse de küfür iyiyse de iyi 😂😂
Tam ekibi kurmuşlar 😂😂 Allahimm oda güzelmiş demi rast gele deyin gitsin Allah'ım ne güzel vAlla yaa😂😂 beyinler error veriyor 😂

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Tam ekibi kurmuşlar 😂😂 Allahimm oda güzelmiş demi rast gele deyin gitsin Allah'ım ne güzel vAlla yaa😂😂 beyinler error veriyor 😂
Rahmetli anneannemi yazsak roman olur valla anneme bile trende tanıştığı kadınları uzaktan akraba deyip eve çağırırdı bilmem kimin bilmem nesi diye annem izin vermeyecek tabi kalmasına tanışık dese 😂😂 Bizim de her telden akraba olunca diyemiyorduk bu biziim sülaleye benzemiyor 😅

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Rahmetli anneannemi yazsak roman olur valla anneme bile trende tanıştığı kadınları uzaktan akraba deyip eve çağırırdı bilmem kimin bilmem nesi diye annem izin vermeyecek tabi kalmasına tanışık dese 😂😂 Bizim de her telden akraba olunca diyemiyorduk bu biziim sülaleye benzemiyor 😅
Allah'ım bnce de destaaan olurmuş ne alem ne güzel 💕💕💕💕 aynen maşallah anneannecigin bir sürü sulaleye akraba katmss 😀😀

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Benimkine mavi hametan iyi geldi hatta bi ara sarısı daha iyi olur dedi aile hekimimiz ama hemen kızardı öyle olunca onu anneme verdim koştum mavisini almaya gittim 😅 Sudokremi de çantasına koyuyorum dışardayken sürüyorum ama az kullandığımdan etkisini göremedim.Biz zappabeyle geçirdik ergenliğimizi valla benim dedem bulgar sivilceye akneye hep sürerdik kuruturdu anneannem ona toti kremi derdi ne demekse 😅
🤣🤣Allah seni ya popo kremi demek istemiş heralde 🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızımın poposu çok pişik olmuş, yıkıyıyorum gitmiyor, yardım edin kızlar ne yapmalıyım
Ben nişasta sürüp bezinin üstüne de yumuşak bi bez parçası koyuyorum öbür güne bişey kalmıyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar