Plasenta aşağıda olan var mı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynoo tarafından oluşturulan Plasenta aşağıda olan var mı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,232 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Plasenta aşağıda olan var mı?
Konbuyu başlatan Zeynoo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
23 haftalık gebeyim plasenta aşağıda olduğunu söyledi doktor başına gelen var mı?
Evet grupta var bir kaç kişide, 35. Haftaya kadar çıkabiliyormus tekrar yukarı. Strese girme, normal doğum olmuyor bu gibi durumlarda sezaryen olunuyor. Bebeğine kavusavaksin her türlü kafana takma sakın bunu. :)

Selda

Kayıtlı Üye
rank
23 haftalık gebeyim plasenta aşağıda olduğunu söyledi doktor başına gelen var mı?
Benim hamilelıgımın basından beri asagıda yani rahmin agzına yerlesmıs yatıs verdi yatıyorum bakalım yuzde 80 nın cıkıyormus genelde yukarı bizde yatarak yukarı cıkmasını bekliyoruz ınsalh cıkar

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Benim hamilelıgımın basından beri asagıda yani rahmin agzına yerlesmıs yatıs verdi yatıyorum bakalım yuzde 80 nın cıkıyormus genelde yukarı bizde yatarak yukarı cıkmasını bekliyoruz ınsalh cıkar
Doktor bana hiç bişey demedi plasenta aşağıda takip edicez dedi başka doktora gitsem mi

Selda

Kayıtlı Üye
rank
Doktor bana hiç bişey demedi plasenta aşağıda takip edicez dedi başka doktora gitsem mi
Vallhı canım beni takip ediyor yarın kontrolu var gecen gıttıgımde cok az yana cıkmıs demstı bakalım yarın ne diyecek doktoruna guvenmıyorsan degıstır benim ilk gittiğim doktor bırseyden anlamıyordu ben degıstırdım bu doktora cok guvenıyorm

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Vallhı canım beni takip ediyor yarın kontrolu var gecen gıttıgımde cok az yana cıkmıs demstı bakalım yarın ne diyecek doktoruna guvenmıyorsan degıstır benim ilk gittiğim doktor bırseyden anlamıyordu ben degıstırdım bu doktora cok guvenıyorm
Ankara şehir Hastanesi'ne gidiyorm hiç bişey demedi plasenta aşağıda takip edicez dedi bir ay sonra aç şeker yüklemesine gel dedi

Selda

Kayıtlı Üye
rank
Ankara şehir Hastanesi'ne gidiyorm hiç bişey demedi plasenta aşağıda takip edicez dedi bir ay sonra aç şeker yüklemesine gel dedi
Baska doktorada bak istersen aynı anda iki doktorada gidebilirsin hangisi fikrine uyarsa ona devam edersin ıgne poregestoran kullanıyorum ayrıca duruma gore ıgneyı bırakabılırz dedı pletensa rahme yapısmamıssa muhtemelen cıkar dedi bakalım ınsalh herkesin hamılelıgı saglıklı gecer yatmaktan bunaldım artık🤲

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Baska doktorada bak istersen aynı anda iki doktorada gidebilirsin hangisi fikrine uyarsa ona devam edersin ıgne poregestoran kullanıyorum ayrıca duruma gore ıgneyı bırakabılırz dedı pletensa rahme yapısmamıssa muhtemelen cıkar dedi bakalım ınsalh herkesin hamılelıgı saglıklı gecer yatmaktan bunaldım artık🤲
Rabbim sağlıkla kucağa almayı nasip etsin canm

Ftm

Kayıtlı Üye
rank
Banada aşağıda tutulum demişti, plesenta plevra yani, hareketlerine dikkat et, kan gerekicek doğumda kan ayarla, tam teşkilatlı bi hastanede doğum yap dedi baya korkmuştum başka bi doktora gittim korkulucak bişi yok dedi, bebek yukarıda çıktı, öyle öyle derken hiç bi sorun yaşamadan 38.haftaya geldim. Yinede bi başka doktora danışın içiniz rahatlar, ona göre hareketlerine dikkat edersiniz, önleminizi herşeye rağmen almış olursunuz.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar