Sorum var Plasenta previa Acill

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde GamzeAsil tarafından oluşturulan Plasenta previa Acill başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,857 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Plasenta previa Acill
Konbuyu başlatan GamzeAsil
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan GamzeAsil

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 30+4 haftalık hamileyim ve 2 gün önce bebegin eşinin rahimi kapattığını öğrendim riskli bir ameliyat olacağını kanamayı durduramayilecegini belki 2 hafta icinde değişebileceğini soyledi doktorum aranızda bunu yaşayan ve bilgisi olan var mı ben çok araştırdım ama bu hastalığın teshisinin daha önceden konulduğunu ve bu haftadan sonra eşin yer degistirmedigini öğrendim bilgisi olanlar bilgilendirir misiniz 🙏
Vallahi canım bir bilgim yok ama inşşlah allah yardımcın olurda bb3ğini kucana alırsın saglıkla inş

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Amin kuzum çok sağol 😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin kuzum çok teşekkür ederim 😊

Ben de onu anlayamadım çünkü bu haftaya kadar kendini belli ederdi bu durum benim tahminim

Çok teşekkür ederim kuzum 😊

Çok sağol kuzum Allah razı olsun 🙏😊

Çok sağol kuzum Allah razı olsun 🙏😊
Evet 20 haftadan sonra bebek cikar ve bidaha geri nie insin onu anlamadm ve bugune kadar anlaslrdi braz komk ama insallah yoktur oyle bse cnm hem.korkma bse olmaz allah izni ilr

Kızlar 30+4 haftalık hamileyim ve 2 gün önce bebegin eşinin rahimi kapattığını öğrendim riskli bir ameliyat olacağını kanamayı durduramayilecegini belki 2 hafta icinde değişebileceğini soyledi doktorum aranızda bunu yaşayan ve bilgisi olan var mı ben çok araştırdım ama bu hastalığın teshisinin daha önceden konulduğunu ve bu haftadan sonra eşin yer degistirmedigini öğrendim bilgisi olanlar bilgilendirir misiniz 🙏
Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah çiçeğim

GamzeAsil

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah çiçeğim
Çok teşekkür ederim kuzucum amin inşallah

Evet 20 haftadan sonra bebek cikar ve bidaha geri nie insin onu anlamadm ve bugune kadar anlaslrdi braz komk ama insallah yoktur oyle bse cnm hem.korkma bse olmaz allah izni ilr
İnşallah hiç bi sorun olmaz canım

Benimkide 4 aylıkken öyleydi 1 hafta sonra düzeldi
İnşallah benim de duzelicek bi sorun yasamicaz

Benimkide 4 aylıkken öyleydi 1 hafta sonra düzeldi
İnşallah benim de duzelicek bi sorun yasamicaz
Benmde plesanta previaydı 18.haftada teşhis koyuldu bol istirahat ettim 32. Haftaya kadar düzeldi ama senin haftan ileride bu zamana kadar nasıl fark edilememiş ki bolca dinlen hiç kalkma
Ben de bilemiyorum bol bol dinlenmeye çalışıyorum İnşallah bi sorun olmicak

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar