Plesanta pavira

• Konbuyu başlatan Büşra Şahin
  • Toplam 14 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Büşra Şahin tarafından oluşturulan Plesanta pavira başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,084 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Plesanta pavira
Konbuyu başlatan Büşra Şahin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Busra.

Selda

Kayıtlı Üye
rank
İlk doğumum da sezeryan ikinci de sezeryan olacak kesin. riski var mı diye korktum baya bi tedirgin oldum. İnşallah sağlıkla kucağımıza alırız teşekkür ederim 🤲☺️
Doktorum erken dogum olacağını soylemıs tı eger yukarı cıkmasaydı 5 aylık olsan bile aniden su bosalmasıyla dogum baslayabılır demstı sımdı yukarı cıkınca tehlike gecmiş canm ama yuzde 90 plesenta yukarı cıkarmiş seninde cıkar bol bol yatmaya calıs

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Benim ikinci hamileliğim sezeryan olacağım kesin zaten anne ve bebek açısından hayati tehlikesi var mıdır beni tedirgin eden o 😟

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aminnn inşallah 🤲🥰

Aminnn inşallah 🤲🥰

Amin inşallah 🤲

Aminnn inşallah 🤲🥰

Amin inşallah 🤲

Amin inşallah teşekkür ederim 🤲🤲
Rica ederim canm

B

Busra.

Guest
Merhaba, bende 31+5 gunluk gebeyim.plasenta previa totalisim. 2 aydir kanamali olarak yatiyrm. Risk faktorumuz var lutfen dogumu tam tesekkullu hastanede yapmaya calisin cunku dogum esnasinda ve dogum sonrasında ciddi kan ihtiyaci olacak. Ayrica eger kanama durmaz ise rahim alinmasina kadar gidebilir durum. Zaten bu 34. Haftaya kadar cikmaz ise ciger gelistirici ignelerle erken doguma onlem de alinmasi gerekiyor. Benim 2 gunum evde 3 gunum hastanede seklinde geciyor malesef. Allah yardimcimiz olsun.

Tüm sayfalar yüklendi.