Sorum var Plesantanin önde olmasi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gule30 tarafından oluşturulan Plesantanin önde olmasi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,520 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Plesantanin önde olmasi
Konbuyu başlatan Gule30
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Gule30

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben detaylı ultrasyonu 2 hafta önce yaptım o vakit doktor bana dedi ki plesantan önde o yüzden bebeği hissetmiyorsun ve geç hissedecen . Ama bu korkulacak birşey değil falan dedi. Bazıları beni korkuttu bu konu ile ilgili . Yok her an kanama yaşayabilirsin yok asla normal doğum yapamazsın diye . Benimle aynı durumda olanlar yardımcı olabilir mi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar ben detaylı ultrasyonu 2 hafta önce yaptım o vakit doktor bana dedi ki plesantan önde o yüzden bebeği hissetmiyorsun ve geç hissedecen . Ama bu korkulacak birşey değil falan dedi. Bazıları beni korkuttu bu konu ile ilgili . Yok her an kanama yaşayabilirsin yok asla normal doğum yapamazsın diye . Benimle aynı durumda olanlar yardımcı olabilir mi
Kuzum doktorun seni bu konuda bilgilendirmis.ayrica korkulacak bişey olmadığını belirtmiş sen başkalarınn sözüne bakma

Gule30

Kayıtlı Üye
rank
Kac
Benimde plasenta önde ama çok şükür sıkıntı yaşamadım şimdiye kadar. Çevrendeki insanlara kulak asma doktorun ne diyorsa onu dinle
Kaçıncı haftadasin cnm normal doğum mu olur acaba. Birde bu plesanta yukarı çıkmaz mı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah cnm

İnşallah cnm

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kac
Kaçıncı haftadasin cnm normal doğum mu olur acaba. Birde bu plesanta yukarı çıkmaz mı

İnşallah cnm

İnşallah cnm
32+2 deyiz kuzum pazartesi kontrolüm var bu konuyu ona danışırım eğer istersen. Ama doktorum bana plasenta önde diye sezeryan demedi

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Sadece normal doğum yapamazsın eğer önde olmaya devam ederse diğerleri fasa fiso doktorun gerekli açıklamayı yapmış korkma benimde öyleydi sonra plasatnta arteryelle döndü ama bebek tersti çok şükür bebeğimde rahimde ama doğmayacak inatlasti 39+5 günlük oldum 2 gün kaldı ama inat ya doğmadı. Sadece normal doğum olmaz platasta öndeyken ama bazılarının düzeliyor bazilarinin ise sezeryanla oluyor plasatnta arteryel olsa bile

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim plasenta da ön tarafta korkulacak bir şey yok demişlerdi gerçekten de yok. Şu an 38 haftalığım ve gayet sağlıklı gidiyoruz hata bebeğim haftasına göre kilolu bile. Dedikleri gibi hareketlerini daha geç hisetim sanırım 23/24 haftalardaydım ve karnına bakarlarken ultrasonda biraz daha fazla bastırıyorlar bazen bağzı şeyler biraz daha zor gözüküyor. Onun dışında bir aksilik olmazsa normal doğum istedim doktorum da zaten onu önerdi. 😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar