Sorum var Plesantanin önde olmasi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gule30 tarafından oluşturulan Plesantanin önde olmasi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,534 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Plesantanin önde olmasi
Konbuyu başlatan Gule30
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Gule30

Kayıtlı Üye
rank
Plesenta anterior benimde öyleydi bebeği geç hissedersin sadece o kadar kanama falan olmaz kanama durumu plesenta previa da olur canım korkma ben doğurdum çok şükür Rabbime 🤲 bir sıkıntı olmadı onunla alakalı 🥰 Rabbim sanada sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲
Gozun aydın cnm Allah analı babalı büyütsün inşallah 🥰🥰 ayy teşekkür ederm cnm amin inşallah . Zaten doktor birşey demedi sadece önde deyince birileri korkuttu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sadece normal doğum yapamazsın eğer önde olmaya devam ederse diğerleri fasa fiso doktorun gerekli açıklamayı yapmış korkma benimde öyleydi sonra plasatnta arteryelle döndü ama bebek tersti çok şükür bebeğimde rahimde ama doğmayacak inatlasti 39+5 günlük oldum 2 gün kaldı ama inat ya doğmadı. Sadece normal doğum olmaz platasta öndeyken ama bazılarının düzeliyor bazilarinin ise sezeryanla oluyor plasatnta arteryel olsa bile
Allah tez vakitte evladını sağ salim kucagina almayı nasip etsin canm🤗🤗 verdiğin bilgiler için de teşekkür ederim 🥰

Canım benim plasenta da ön tarafta korkulacak bir şey yok demişlerdi gerçekten de yok. Şu an 38 haftalığım ve gayet sağlıklı gidiyoruz hata bebeğim haftasına göre kilolu bile. Dedikleri gibi hareketlerini daha geç hisetim sanırım 23/24 haftalardaydım ve karnına bakarlarken ultrasonda biraz daha fazla bastırıyorlar bazen bağzı şeyler biraz daha zor gözüküyor. Onun dışında bir aksilik olmazsa normal doğum istedim doktorum da zaten onu önerdi. 😊
Allah yardımcın olsn canm sağ salim kucağını alırsın bebişini inşallah 🥰🥰🥰

Son düzenleme:

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben detaylı ultrasyonu 2 hafta önce yaptım o vakit doktor bana dedi ki plesantan önde o yüzden bebeği hissetmiyorsun ve geç hissedecen . Ama bu korkulacak birşey değil falan dedi. Bazıları beni korkuttu bu konu ile ilgili . Yok her an kanama yaşayabilirsin yok asla normal doğum yapamazsın diye . Benimle aynı durumda olanlar yardımcı olabilir mi
Yok yaa plesenta önde yada arkada olrsa skntı yok. Plesenta aşağıda olursa o zaman normal doğm olmaz mecbr sezerysn olur. Hareket hissetmesi ever bebeğinin önünde karnına yakn oldpu için hareketleri az ve geç hissedersn bu doğru. Gerisi yanlş bilgi skntı etme

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar ben detaylı ultrasyonu 2 hafta önce yaptım o vakit doktor bana dedi ki plesantan önde o yüzden bebeği hissetmiyorsun ve geç hissedecen . Ama bu korkulacak birşey değil falan dedi. Bazıları beni korkuttu bu konu ile ilgili . Yok her an kanama yaşayabilirsin yok asla normal doğum yapamazsın diye . Benimle aynı durumda olanlar yardımcı olabilir mi
Hiç stres yapma kuzum benim de 20. Haftadan sonra hep plasenta öndeydi hatta perinatoliji doktoru söylemişti 33. Haftadan sonra. Asıl olması gereken yere gelid normal doğum yapacaktım ama enfeksito yüzünden sezeryam oldum. Bu arada bebeğin haraketlerini ben plasenta önde olmasına rağmen 16. Hafta da hissettim tamamen karın yapısı ile alakalı canım

Gule30

Kayıtlı Üye
rank
Yok yaa plesenta önde yada arkada olrsa skntı yok. Plesenta aşağıda olursa o zaman normal doğm olmaz mecbr sezerysn olur. Hareket hissetmesi ever bebeğinin önünde karnına yakn oldpu için hareketleri az ve geç hissedersn bu doğru. Gerisi yanlş bilgi skntı etme
Sağol canım🥰

Hiç stres yapma kuzum benim de 20. Haftadan sonra hep plasenta öndeydi hatta perinatoliji doktoru söylemişti 33. Haftadan sonra. Asıl olması gereken yere gelid normal doğum yapacaktım ama enfeksito yüzünden sezeryam oldum. Bu arada bebeğin haraketlerini ben plasenta önde olmasına rağmen 16. Hafta da hissettim tamamen karın yapısı ile alakalı canım
İnşallah bende hissederim cnm . Daha rahat olacam icime su serptiniz🥰🥰

Tabiki kuzum hiç moralini bozma Rabbim hayırlı bir şekilde sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻 Ben seni haberdar ederim sorunca
Amin inşallah canm hepimiz saglicakla alırız kucaklarimiza😍😍

Son düzenleme:

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Sağol canım🥰