Plesenta da kanama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yazgülü(semra) tarafından oluşturulan Plesenta da kanama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 754 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Plesenta da kanama
Konbuyu başlatan Yazgülü(semra)
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yazgülü(semra)

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Kontrole gittim bugün kızlar 28+1 gunluguz plesenta da kanama basalamis dedi herhangi bir kanaman olursa gel alırız dedi Kordon'da ikibtur hala boynunda dedi bebeğim donmuş dedi dua edin birşey olmasın 😢😥

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Dualarımız seninle cnm kanama olursa alırız ne demek
Bebeği alırız dedi yaşama şansı dedim yaşar bebeğim dedi tabi kurbanım Allah'a Allahım sağlık versin sağol canım Allahım hepimize sağlıkla yavrularımıza kavuşmayı nasip etsin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım Allah yardım etsin. Canını sikma Rabbim kimsenin emeğini boşa çıkarmasın
Amin canım insallah

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Bebeği alırız dedi yaşama şansı dedim yaşar bebeğim dedi tabi kurbanım Allah'a Allahım sağlık versin sağol canım Allahım hepimize sağlıkla yavrularımıza kavuşmayı nasip etsin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin canım insallah
İnşAllah dualarımız seninle saglıkla al kucagına cnm inşallah hiç birşey olmaz

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Kontrole gittim bugün kızlar 28+1 gunluguz plesenta da kanama basalamis dedi herhangi bir kanaman olursa gel alırız dedi Kordon'da ikibtur hala boynunda dedi bebeğim donmuş dedi dua edin birşey olmasın 😢😥
Geçmiş olsun allah kötülükleri kovsin üzerinizden bebeğini sağ sağlim alırsın kucağına inşallah rabbimin izniyle. Ciğer geliştirici iğne yapılmadımı benim arkadaşım yatış almıştı ciğer geliştirici yaptılar 29 haftalık doğdu iğne çok etkili diyor

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun allah kötülükleri kovsin üzerinizden bebeğini sağ sağlim alırsın kucağına inşallah rabbimin izniyle. Ciğer geliştirici iğne yapılmadımı benim arkadaşım yatış almıştı ciğer geliştirici yaptılar 29 haftalık doğdu iğne çok etkili diyor
Cok sağol canım yok canım iğneden bahsetmedi iki hafta sonra gel dedi aksi bir durum olursa hemen gel dedi arkadaşınız neden erken doğum yaptı kuvezde kaldımi sağlıklı ömrü olsun bebeğinin 🙏🙏🙏🙏

İmerafera

Kayıtlı Üye
rank
Canım Allah yardimcin olsun korkma sakın sen içini ferah tut. Bende 7 aylik dogmusum ve sadece 1 hafta kuvozde kalmisim su an 32 yaşındayım. Ambleminde senin gibi kanaması olmuş 10 gun hastanede yatmış ama Rabbim nefes verince engel yok ki 32 yıldır sağa salim ayaktayım şükür

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar